• bize bir şeyin doğruluğunu kanıtlayan maç.

nedir o doğru?

süper lig’e yeni çıkmış güçsüz takımlarda veya 1.lig takımlarında, özellikle de rengi mavi beyaz ise mutlaka lokman adında bir futbolcu vardır. ve her boka ayağını sokar. her yerdedir. adeta takımın lokman hekimidir.
  • erzurum spor defansin arkasina yuksek top atarak gol atacagini saniyor, galatasaray en son ne zaman oyle gol yedi? ben son 4 gundur hatirlamiyorum.
  • mariano topu eline aldı taç kullanacak. biraz düşündü derken sarıyı gördü. güya oyunu yavaşlattığı için. hakemin ne kadar art niyetli olduğunu varın siz düşünün.
  • peşin not beşiktaşlıyım. ama futbolu severim, hemen hemen bütün maçları da izlerim. avrupa'da da her zaman türk takımlarını desteklerim istisnasız.

bu var ne işe yarar ben anlamadım, anlayan varsa da beri gelsin. la adam ceza sahası içinde çekiyor düşürüyor, var görüyor, biz de görüyoruz, herkes görüyor. oyun da duruyor ama penaltı verilmiyor. ne b.k yemeye kurdunuz la bu sistemi??

tanım: süper lig maçı.
  • emre akbaba’nın sakatlanıp fernando’nun girmesi ile beraber ndiaye, fernando ve donk’lu orta sahamızla ziya doğan‘a selam çaktığımız maç. birazdan ayman abdelaziz de girerse tam oluruz.
  • gişe fiyatı x, ben y'ye bırakıyorumun hiç bir geçerliliği yok maalesef arkadaşlar. çünkü gişe fiyatları baştan aşağı saçmalıktır. içeride lig sonuncusu hocasız erzurum ile üstelik cuma günü iş çıkış saati oynuyorsun en düşük bilet fiyatı 80 tl. şu maçı kale arkası üstte izlemek için 50 lira bile veren adamın ruhsal sıkıntıları vardır.
  • 15 kere sampiyonlar ligine gitmiş takıma bjk üzerinden öğüt veriyorlar :) kondisyon düşebilirmiş,motivasyon ve psikolojik olarak hazırlanmak da zormuş :)

15 kere gitti bu takım,neyin ne olduğunu biliyor tüm camia.cl maci öncesi bu tarz maçlar olabilir.isinize bakın
  • gitmeyeceğim maç.

gitmek isteyen öğrenci renktaşıma ücretsiz devredeceğim. öğrenci olmayan zırtolar yanaşmasın hiç

yer: doğu alt 113blok 4. sıra 110 numero

edit: beyler tamam yardırmayın mesajları :) devrettim bir kardeşimize. ilk defa gidecekmiş mabede.
  • erzurumun kaleci genzo wakabayaşiye bağladı!
  • maicon "açacağınız ortayı sikeyim hep ön direk ön direk yeter be" diyerek attığı gol.
hesabın var mı? giriş yap