• türk veya islam düşmanlığı olsun da nasıl olursa olsun. zihniyetinize sokayım. çin'e karşı kara propaganda son dönemde artmış. adam kime karşı kimi savunuyor ya.
  • yapılan haber "türk-islam düşmanlığı" değildir. önce okumayı öğreneceksin sonra yorum yapacaksın. sosyal medyada yaşananlarla alakası olmayan fotoğrafları ve yorumları eleştiren haber portalı.
  • tamam sol yalan haber yapıyor. dünya basınında hiç yer almayan bu zulüm sadece yandaş medyada çıkıyor. ayrıca durdun durdun, ramazanda mı geldi aklına zulüm.

ışid de senin sınırlarında hayrına lokma dağıtıp iftar sofraları kuruyor zaten...
  • yalanların gözler önüne serildiği haber
  • uygur türkü arkadaşıma sordum iddiaları, "ben duymadım bu yazılanları" dedi. uygur haber sitelerini taradım, bir tane bile zulüm haberi vs yok.

siz ümmetçiler ve turancılar iftarda bizi yiyor olmayasınız?
  • komploculuğu abd oyunu bunlar tatavalarını bi kenara bırakırsak, hayatında hiç çin yada çinli görmemiş adamların facebook'tan takip ettikleri yalan yanlış dünya gündemi bilgisi ile söz konusu yazıyı bile okumadan yada okuduğunu anlamadan altında blabla yaptıkları bir haber.
  • araştırmadan, okumadan, bilmeden sol'a, sola ve solculara bok atılan entry'lerle dolu başlık.
  • yetti artık bu sözlükteki beyinsiz çoğunluk lan. sizin ben hiçbir işe yaramayan saman misali yığılmış nöronlarınızı sikeyim amına koduğumun milliyetçi, islamcı embesilleri. siktir olun gidin ananızın amına tekrar alın vitaminlerinizi.

meşrulaştırma olarak algılayan dilediği kadar algılayabilir. senenin bir ayında akıllarına gelen doğu türkistanlı soydaşlarıyla, dindaşlarıyla alakası olmayan görsellerin propaganda amaçlı kullanıldığını göstermiş sadece ki bu da doğru ,6 yaşındaki veletler gibi "lalalaaeöööo" yapmayın. sizin ben cisminizi cibiliyetinizi sikeyim.
  • sol gazetesinin haber linkini okumadan yorum yapanlar ya da okuyup anlamayanlar ahkam kesenler bi açın da anlamaya çalışın. gazete, sosyal medyada dolaşan resimlerin, görüntülerin gerçekle ilgili olmadığını, dezenformasyonun çok fazla yapıldığını anlatmaya çalışmış. anlayana..
  • kendi gibi dusunmeyenleri beyinsiz cogunluk olarak nitelendiren orospu cocuklarini da ortaya cikarmistir.

bu tarz manipulasyon resimler cogu olayda oldugu gibi burada da var evet ama bu sadece istedigini gosteren basinin varligini degistirmez. gezide de tonla fotograf cikti o zaman neredeydin diye sorarlar adama.

not: gezideydim
hesabın var mı? giriş yap