12138 entry daha
  • serdar ali çelikler yorumuyla asıl kurban kim olmalı?
  • bırakın şampiyonlar ligini uefayı konferans ligi denen dandik oluşumda süper lig eskileriyle oynamış vasat bir takımı dahi eleyemeyen üstüne penaltı fiyaskosu ile rezil olan bir hocayı göklere çıkarıp razı olacak kadar vasatlığa alışmış fenerbahçe taraftarına acıyorum gerçekten.

getirdiği gönderdiği oyunculara bakan şu vasata methiyeler düzerken 2 kez düşünür.
  • 34 maç üzerinden alınan puanı 38 maçlık sezonla kıyaslayanların geniusların desteklediği hoca.
  • miha zajc ile rade krunic'in manevi babasıdır.

bu 2 oyuncu görünümlü vasıfsızı fenerbahçe' de oynatmak için başka sebep göremiyorum.
  • kalan 5 maçı kazanıp, galatasaray'ın da puanlar kaybetmesi ile şampiyon olacaklarına inandığını söyleyen tekniksiz direktörümüz.

şimdi ismail kartal biz artık 1. sıradaki takımın puan kaybetmesini umarak, şampiyonluk beklemek istemiyoruz. bunu anlayamayacak kadar aklı kıt bir insansın.
    sen puanları 2 şer 2 şer saçmamış olsan, bizim böyle dertlerimiz de olmayacaktı zaten.

umarım çok düşük bir ihtimal de olsa, böyle bir şey gerçekleşmez. çünkü ; böyle bir senaryoda sen takımın başında kalmaya devam edeceksin.
    üstelik fenerbahçeyi'de sen değil, galatasaray şampiyon yapmış olacak.

ama sen hiç utanmadan her zamanki gibi '' ben ben ben ben '' diyeceksin. bunu görmektense galatasaray şampiyonluk kutlamasını görmek isterim.
  • fenerbahçe hocalığını zerre hak etmiyor ancak fenerbahçe hocası olmasında da zerre suçu yok. yetersizse getirmeyin kardeşim takımın başına. adamı 3 kere çağırmışsın gel hocamız ol diye, gelecek tabi. 10 kere çağırsan 10 kere gelir. ali koç'un en büyük hatalarından, iyi kadro kurduğu seneyi de kötü hocayla heba etti çok büyük ihtimalle.
  • isterse bu sezon sonunda dediği gibi takımı şampiyon yapsın. (ki bu federasyon ile imkansız) alabileceğimiz bi avrupa kupasını bunun ultra vizyonsuzluğu nedeniyle alamamız nedeniyle benim için sonsuza dek bitmiştir. bir daha böyle bir fırsat gelir mi bilmiyorum.
  • şu adamın kapasitesinden daha sorunlu olan şey şu adamdan razı olmak için gösterilen arabesk çabadır. lan, adam fb koltuğunu hak etmiyor ve teknik direktörlük gerektiren her anda eli ayağına dolandı. neyinden razısın bu adamın. camia evlatlığı adına yetersiz adamlar için yıllar boşa harcandı, kaynaklar boşa akıtıldı. krunic uğruna, lincoln ve crespo'yu harcadı, sakat king'i kadroda tutup kent'i bitirdi. adamın her şeyi falso ama onu eleştirenler neden fbli olmuşmuş. oksijen israfı olduğunuzu ispatlamanın ismail'den razı olmaktan daha mantıklı yolları vardır lan.
  • sene başında bu kadar yaşlı adamları almak bir riskti adamlar da sağolsun gayet iyi oynadılar ama yaşlarının etkisini de gördük görüyoruz. ondan sonra sürekli sakatlık sorunları çıktı gene ya yanlış transfer, ya yanlış doktor, ya da yanlış antreman bilimi buna yol açtı. bir de üstüne devre arasında yapılan yanlış transferler izledi. orta saha defansı takviye edelim derken yedek kulübesini iyiden iyiye güçsüzleştirdin.

bu kadar hatanın üstüne rakibinin zengin kadrosu ve arkasında duran federasyon olunca şampiyonluk yarınlara kaldı. seneye işin gene zor yaşlılar daha yaşlı, yabancı kuralı daha katı, üstelik takımdan baya ayrılacaklar olacak. teknik direktör bulsan kadroyu rahat kuramayacaksın.

bu sene zordu ama devre arası doğru transfer hamleleri yapılsa, bu iş olabilirdi. bence bu işte ismail kartal sorumlu eğer her şeyi ali koç yapmış olsa bile orada buna izin verdiği için, sorumluluğu üstüne almadığı için suçlu.

bu arada puan rekoru edebiyatı yapanlar ligde kaç takım olduğundan haberdar değiller. 4 maç fazla oynuyorsun geçmişe göre ve buna rağmen 103 gol rekorunu bile kıramayacaksın…
  • adana demirspor stratejisi patlamis hoca.

siradaki maclari bekle bakalim. gs puan kaybetsin. ama sen 5/5 te yine yap. hobi olarak yap hocam.
30 entry daha
hesabın var mı? giriş yap