• gruptaki 5. maçımız.
  • maç öncesi dinamo 12 puanla lider, fener 7 puanla 2. sırada. dinamo 5. hafta öncesi son 32'ye kalmayı garantilemiş 7 takımdan biri. diger 6 takım chelsea, arsenal, frankfurt, leverkusen, lazio ve zürich. dinamo 4 maçını da kazanmış 4 takımdan biri. diger 3 takım zalzburg, frankfurt ve chelsea.

dinamo inanılmaz formda. hırvatistan şampiyonu 8 maçtır art arda kazanıyor. tüm turnuvalarda oynadıkları son 13 maçtan 12'sini yendiler. bu sezon yenilgileri yok. ilk maçta bizi 4-1 yendiler.

yenerek 1 maç kala gruptan çıkmayı garantileyecegiz.
  • zagreb çok iyi. her türlü sonuca hazırlıklı olun. tribünleri falan yakmayın.
  • fenerbahçe öyle bir takım ki, yenilmesinin kesin olduğu düşünülen maçları kazanabilir.

fakat maalesef bu sezon klasik fenerbahçe’den farklı olarak istikrarlı bir şekilde sıçıyoruz. iyi olduğumuz tek bir maç bile yok. takım hala takım olamadı, oturmuş bir yapı yok, takımı geri çeken yeni transferler var... bu nedenler daha sayılır.

sezonlardır her maçımızı statta takip eden biri olarak yarın da orada olacağım. yarın maalesef yenileceğimizi bile bile gidiyorum. desteğimi sesim kısılana kadar vereceğim ama maçtan hiçbir beklentim yok. maç sonunda “ersun yanal” tezahüratlarına hazır olun derim. tek dileğim bu tezahüratların maç sırasında olmaması. takıma gereksiz yere köstek olmaya gerek yok.
  • kötü günler geçiren fenerbahçe’nin taraftarlardan özür dileyecekleri maç olur. inşallah

gruptaki 5. maçımız mücadele saat 20:55 de başlayacak galibiyet almamız durumunda gruptan çıkmayı garintileyecek.

tahminlerime göre trabzon mağlubiyeti ve rezil oyun nedeniyle taraftarlar oyunculara tepkili olucak.

zor gece olacak.
  • trabzon maçından sonra maçın tarihi yaklaştıkça ürperti geliyor.
  • gs bu tur da yenildi. krasnodar çok güclü, akhisar'ın şansı yok bu akşam. sarpsong beşiktaş'ı bu akşam yenerek eleyecek. yine türk takımlarından ancak fener kazanır
  • bir kaç haftadır hafifte olsa yeşeren ümitlerim trabzon maçıyla yine hüsrana döndü. işin açıkçası bu akşamda hiç ümidim yok türk takımlarımızın hali ortada zagreb bizi yener mi ? ilk maç gibi olursa yine içimizden geçer takımda özgüven 0 takımı sırtlayacak bir abi yok takımda lider vasıflı oyuncu yok . ilerisi için bi ışıkta göremiyoruz ee hadi hayırlısı bakalım. inşallah yanılırız da fener bu akşam güzel bir oyunla istediği sonuca varır.
  • devredecegınız kombıneyıde, gıdecegınız macıda sıkeyım. bıktırdınız aq yazmayın sunu mac baslıklarına!

tanım: her macta oldugu gıbı trıbunde yerımı alıp ızleyecegım takımının 2018-2019 avrupa lıgı grup maçı. bastır fener!
  • nasıl taraftarsınız siz amk? takım kötü gidiyor, havalar buz gibi kim gidecek maça bari bileti okutayımda 3-5 kuruş kar edeyim kafasında taraftar mı olur? fenerbahçe taraftarına özgü bir durum değil bu beşiktaş'ın maç başlıklarının farkı yok. skor taraftarı olmayın. takımını en zor gününde yalnız bırakmamaktır gerçek taraftarlık. rica ediyorum bu iyi gün taraftarı yavşaklara para kazandırmayın bırakın kombinelerini götlerine soksunlar. gişe fiyatıymış bak sen.

not: beşiktaş
hesabın var mı? giriş yap