• duş alırken sıcak suyun altında lafın lafı açmasıyla aklıma gelen plan. ben mühendisim* yanıma 3 asker (2 kadın, 1 erkek) verin plan hazır. inlerinden alıp getirelim.

ilk olarak fetö'nün pensilvanya'daki evinin sokağından ev kiralıyoruz. 1 kadın ve 1 erkek askerimiz 50'li yaşlarda olmalı. evli rolü yapacaklar. ben bu çiftin oğlu olacam. diğer kadın asker ise 20'li yaşlarda benim sevgilim rolünü yapacak.

ihtiyaçlarımız: elektronik aletleri bozan sinyaller üreten cihaz, anten, elektronik zehirli toz parçacıkları, uzaktan kumanda, bir miktar para, jet motoru takılmış tekne.

birinci gün anne asker ile baba asker evine yerleşecek. dört beş gün boyunca sıradan aile rolü oynayacaklar. dört beş gün sonra ben ve sevgilim asker, aile ziyareti sebebiyle birkaç haftalığına yanlarına gelmiş gibi yapacağız. taşınmadan 1 hafta sonra elektronik makineleri bozan cihazı çalıştıracağız ve fetönün villasındaki tüm kameralar bozulacak. sonra tabi bunlar kameraları tekrar yaptırır. bir iki gün sonra ana plan başlayacak. uzaktan kumanda edilen elektronik zehirli tozların milyonlarcasını kumandayla fetönün villasına serpiştireceğiz. tahmini bir hafta sürer. ardından bir gece ansızın planı devreye sokacaz. gece 2 gibi butona basacağız ve toz parçacıkları zehir fışkırtarak herkesi bayıltacak. ardından elektronik cihazları bozan makine ile kameraları bozacağız. maskeyle koşa koşa inlerine gireceğiz, fetöyü ve alabildiğimiz kadar teröristi alıp diğerlerini susturuculu silahlarla infaz edeceğiz. hızla sahilde bizi bekleyen jet motoru takılı tekneye varıp izlanda'ya doğru yola çıkacağız. burası çok önemli. fbi'ı şaşırtmak için ters yöne 2 saat gittikten sonra önceden ayarlanmış ticari gemiyle senegal'e gideceğiz. jet motorlu teknenin dümenini ise izlanda'ya sabitleyeceğiz, tam gaz o tarafa doğru gidecek. fbi tekneyi yakaladığında bir bakacak boş. bize bayağı zaman kazandırır bu hamle. senegal'e vardıktan sonra bizi bekleyen mit ajanlarıyla birlikte sıradan iş adamıymışız gibi almanya'ya doğru yola çıkacağız. böylelikle arapların üstünden geçerken kimse bizden şüphelenmeyecek. türkiye'ye geldiğimizde acil inişle ankara'ya inmemiz gerekiyormuş gibi yapıp güvenle esenboğa havalimanı'na ineceğiz. havalimanında dünya liderimiz recep tayyip erdoğan bizi bekliyor olacak. fetö'yü ve diğer teröristleri uçağın merdivenlerinden reise doğru ittireceğiz, fetö reisin ayağına yuvarlanacak. bu sırada trt canlı yayına girecek ve tüm dünyaya bu şanlı operasyonu göstereceğiz. reis yanımıza gelip aferin çocuklar büyük iş başardınız, türk milleti size minnettar deyip başımızı okşayacak. arkadan devlet bahçeli bozkurt selamını çakıp göz kırpacak. boynu bükük bir gülümsemeyle teşekkürümüzü kendisine göstereceğiz ve operasyon tamamlanacak.
  • kaçış planın zekice ama fetöyü alma planında eksiklikler var . onu geliştirmelisin evlat.
    asılmadan düşünseydin kan beynine daha çabuk giderdi ve bunuda çözebilirdin.
  • taramalı bonba gibi bişey atılmadığı sürece tutmayacak bir plandır.
  • yalnız mühendis olmazsa gerçekten plan suya düşüyor. senin rolün en önemli gibi hissettim ben.
  • pensilvanyadan değil ev tutmak yanına yaklaştığında ordan gidesiye kadar izleniyorsun fedaraller tarafından moruk. sen en iyisi tekirdağdan başla tünel kazmaya
hesabın var mı? giriş yap