101 entry daha
  • kıyamet bugündür ya ümmeti muhammed.

link

vakanın hindistanda görülmesinin kırmızı çizgileri olduğunu anladığımız açıklama, hindistan vakasının ardından uluslararası acil durum ilan edildi.
  • adamlar çin’de fare, böcek, köpek, yarasa, kurbağa, lağım yağı yiyip hasta oluyorlar, tüm dünyayı tehlikeye atıyorlar. lanet olsun.
  • çin'in "şeffaf, dürüst ve katılımcı" politikasının 44214 kere, bu acil durumun çin yüzünden değil, diğer ülkeler yüzünden ilan edildiğinin 543264 kere vurgulandığı konferans.

bakın anlamayan varsa 543265'inci kez tekrar ediyorum, çin yüzünden değil, başka ülkeler yüzünden.
  • dünyanın en önemli havayolu şirketleri uçuşlarını askıya alırken, bizim imam hatipli thy yöneticileri ceplerine giren paranın derdinde hâlâ! maske takarak önlemeye çalışıyorlar bir de.
    liyakat neydi? liyakat imam hatip idi.
  • çoğu hava yolu şirketi çin’e uçuş iptal ederken, bizimkiler personeline maske dağıtarak önlem alıyor.

söyleceklerim bu kadar.
  • bağışıklığınızi güçlü tutun.
  • kötü ve endişe verici bir durum ama;

türün yok olma tehlikesi mi? güldüm.
  • aslında bir kar yağsa, bütün mikroplar kırılacak da...
  • kimsede çıkıp demiyor ki şu önlemleri alalım. gelen vakaları izleyip geçiyoruz. sıra bize ne zaman gelecek diye.
    durumum vehamiyeti bu ise derhal halk bilinçlendirilmeli önlemler alınmalı.
    insanlar dalgaya alıyor goygoy meselesi haline getirildi.
    insan sağlığının hiçe sayıldığı bir dönemdeyiz.
  • bol bol kellepaça içerek kendimi korumayı düşünüyorum. böyle ülkeye böyle benim gibi vatandaş lazım.
98 entry daha
hesabın var mı? giriş yap