şükela:  tümü | bugün
  • şubat 2018'de birliklerine teslim olacak sözlük yazarlarıdır.

verdiğim karar ile aralarına katılmış bulunmaktayım.
  • aralarında bulunduğum yazarlardır. iki ay içinde bedelli gelirse yırttık, gelmezse şubatta şafak saymaya başlarız.
  • an itibariyle cebeci askerlik şubesinde tecilimi bozdurup aralarına katıldığım yazarlar silsilesidir. şubatta paslaşalım dostlar. bakın daha şimdiden moda girdim bile. "birliğe teslim olunmaz, birliğe katılınır!!" *
  • yarın gidip tecili bozdurup aralarına katılacağım yazarlardır.

ocak 20-25 gibi yerler açıklanınca yeşillendirmeyi unutmayalım.*
  • 369. dönem dedeniz olarak tavsiyemin olmadığı başlıktır.

çünkü 2. grupla gidiyorum 15 aralık'ta. içerideki durum hakkında hiç bir bilgim yok. *
  • gelmeyin kasıyor. 369 kd mucks.
  • ani bir tecil bozma operasyonuyla dahil olduğum yazarlar grubudur. bir aforizma ile entry'me son veriyorum.

"askerlik, askerlik şubesinde başlar, askerlik şubesinde biter. "

lokasyon: istanbul
  • benim. askerlik şubesinde hep kısa dönem gitmek istiyorum şeklinde belirttim ama uzun dönem çıkar diye de korkmuyor değilim. 4 yıllık üniversite mezunuyum, branş kimya mühendisliği. üzerine bir de tezsiz yüksek lisansım var. uzun kısa dönem olayını bilen varsa yeşillendirsin.

sağlık raporlu olarak tecilliydim ve tecili eylülde bozdurdum. şubat celbine verdiler. umarım 2. grup çıkmaz da marta kalmam.

iyi tarafından bakmaya çalışıyorum. geri kalan hayatımda bi daha elime nerde tabanca tüfek alıp ateş edecem. gitmeden önce 1-2 hafta call of duty oynayıp havaya girmeyi düşünüyorum. advanced warfare deki silahlar falan biraz aşar tsk yı tabi ama modern warfare serisinin ilk oyunu kurtarır gibi geliyor.

bedelli askerlik beklemekten psikolojim bozuldu. benim gibi görüp görebileceğiniz en apolitik insan bile 42 inç ekranda her salı malak gibi grup toplantısı takip ediyor. bu saatten sonra geleceğini pek sanmıyorum ama yine de there is always hope

not: 91spor.
  • trt bildirisine göre sınıflandırmanın 19 ocak, birliklere katılmanın 29-31 ocak arası olacağı benim de içinde olduğum askerlik dönemidir.
  • 369. dönem acemiliği henüz bitirmiş bir dostunuz olarak korkulacak fazla bir şey olmadığını, beklentilerinizi ve hayat standartlarınızı biraz kafanızda biraz düşürmek suretiyle rahat bir askerlik dönemi geçireceğinizi söylemek isterim.

en azından acemi birliği için.