671 entry daha
  • imrendiğim erkekdir. ben salonun ortasında 5 kg luk dambılla çalışmaya utanırım. ama o adam kimseyi takmadan bunu yapabiliyor. bu umursamazlığa ulaşmak için ilaç kullanan insanlar var.
  • 50 kilo ve yeni başlamış olabilir ki bu şartlarda gayet normaldir.
  • triceps hareketletini 20 kiloyla mı yapacaktı yeni başlayan.
  • önce 3 kg ile başlasın.hareketi doğru biçimde yapsın sporu zamana yaysın bir sene sonra 15 kg biceps çalışabilir.ha 5 kg arka omuz çalışması için ise gayet iyi.
    spor salonunda başkası ne yapıyor diye bakacağınıza kendi işi ile ilgilenmek daha faydalıdır.
  • nasıl bir eziklik yaşadıysa yazar ezikliğini dışa vuran bir başlık açmış. yani bundan eziklik hissetmiş. ne kadar kötü lan. 10kg ile çalışmak isteyen biri direkt 10 kg ile başlamaz. ha beyinsizdir tamam, başlayabilir. 5 kg ile başlarsın kasların kendine gelir baktın fazla rahat geliyor artık ağırlığı arttırırsın. hatta tecrübeliler 5 kg kaldır ama yavaş ve çok sayıda diye de söylerler. kendini bilmek önemli. başkasına bakıp ezikliğe gireceğinize kendinize bakın sadece.
  • 4 seneden beri yapıyorum bu sporu, ve yeri geldiği zaman 5 hatta bazen 2.5 kilolarla bile hammer çalışıyorum aktif dinlenme olsun diye. kolum naturel 41 cm. ama siz yine de rakamlara takılmayın, üçün beşin hesabını yapmayın, ağırlığınızı kaldırın, az kilo çok tekrarla da olur, olmaz değil, yeter ki disiplinli gidin, beslenmeyi de ihmal etmeyin. az laf çok iş, hadi bakiyim.
  • mahallede "üçgen" lakabı takılacaktır. yine de :
    (bkz: bir fakir sporu olarak fitness)
  • bu arada salona gitmeyen arkadaşlar için: salonlarda en çok sıra beklenen dumble 5 liktir. ve en çok bulunan dumble 5liktir.
  • 5 kiloluk dambılla erkeklerin kas yapamayacağını sanan kas kafalı erkek
372 entry daha
hesabın var mı? giriş yap