şükela:  tümü | bugün
  • akla en makul seçim sonuçlarını açıklamış şirket. 3.784 kişinin katılımıyla tüm türkiye’de gerçekleştirilmiş. işte sonuçlar;

erdoğan: %29
    ince: % 28
    akşener: % 25
    demirtaş:%14
    karamollaoğlu:%3
    perinçek:%1

mantıklı olan bu, diğerleri saçmalıyor bence.

erdoğan’dan sonrasını okumadım diyen oktroll’e de kafam girsin. erdoğan’ı sen bunu yaz diye %29 gösterdim, yoksa o bile fazla bence(:

edit: la oğlum, %29 gösterdim demişim, niye atlıyorsunuz böyle. tabii ki yok böyle bir anket. hoş, tam da amaç buydu. diğer anketlere de böyle atlıyorsunuz işte. bırakın anketleri falan, gidin adam gibi, elinize vicdanınıza koyup oyunuzu verin.
  • abi.
    her gün yeni bir anket firmasi çıkıyor.
    bu isin sonu metroseksüele, seksüele, memeye falan varacak. ondan korkuyorum. evet.
  • adil gür’ün, sol versiyonu bu da heralde. az erkek olun, şu rakamları manipüle edip durmayın. ulan o anketi izmir belediyesenin içinde yapsan yine çıkmaz o sonuçlar.
  • valla onu bunu bilmem de prompter en kötü %42 alır gibi geliyor bana.
  • öyle ütopik bir ülkede yaşıyoruz ki aslında olması gereken oy oranlarına muhalefette olanlar bile inanamıyor.

ülkemizin çomar potansiyelini bildiğim için gerçekçi bulamadığım ankettir.

aysun kayacı sen ne güzel bir detaymışsın.
  • anket işinin tamamen artık boku çıktı dostlar. bu nedenle seçime kadar hiç birine itimat etmeyin.
  • (bkz: metroseksüel anket)
    sanırım iyi parti genel merkezinde iyi troller tarafından yapılmış olması olası anket.
  • ağa takılanların hala farkedemediği ankettir.
  • bir deli kuyuya taş atmış bin sözlükçü çıkaramamış. metrosel diye bir araştırma şirketi yok arkadaşlar.