• kusura bakmayın ama ülkemizden çok farklı gelmedi bana

biz de gitgide pakistanlaşıyoruz hem yaşayış anlamınza hem de temizlik anlamında

videoda çöplerini çöp kutusu yerşne sokağa atanlar var ama aynısını ben de kendi mahallemde yaşıyorum.

yemek ve çöplerini sokağa atanlar var, yakında bir mahalle bakkalı var adam dondurma alıyor, dondurmayı açıp kabını direk yere atıyor ve arkasına bakmadan gidiyor

denizler göller ve dereler zaten çöp kaynıyor, piknik alanı var ne zaman gitsem çöp bira şişeleri mangal artıkları

ayrıca şimdi sokaklar kullanılmış maskelerle dolu

yani çok farkımız yok o görüntülerden
  • pakistan ve azerbaycani dost ülke olarak gören ülkücülerin kendileri gibi temizce yaşayabileceği tam onlara layık şehir. ben hicbir sıkıntı göremedim türkiye de adım adım buraya doğru gidiyor zaten.
    şehirlerin yarısı zenci dolu şu videodaki ortamı arar hale geleceksiniz 5 yıl içinde.
  • çok fena mide bulandırıcı video olmuş
  • yeri geldiğinde şeyma subaşı' ndan, zeynep bastık' a ve daha bilimum çok önemli(!) insanlara yönelik başlıklar açılıyor. ama enteresan şekilde ruhi çenet' in yaptığı bir işle ilgili başlık açılması çoğu kişiyi rahatsız etmiş. nedenini anlayamadım açıkçası.

sedat peker videosu başlığı da açılmasın o zaman. mazallah başlığı görürseniz bi yerinize bir şey olur.

t: zamanında kültür başkenti olarak bize yansıtılan bir şehrin diğer yüzünü gösteren video.
  • pislik ve çöp konusunda hindistan'ın eline vermiştir. ben böyle bir pisliği hiçbir yerde görmedim.
  • kadınlar sosyal hayattan ne kadar çekilirse, dışlanırsa; ortam o kadar pisleşir, kirlenir, apış arası kokar...

bizde var mı böyle manzaralar? belki bu kadar olmasa da buna yakın yerler var maalesef, yok değil... ve bu yerlerde de kadınların sosyal hayattan dışlanması, 2. sınıf insan muamelesi görmesi tesadüf değil...

kadınlar ne kadar özgürse, ne kadar sosyal hayatın içindeyse... ortam o kadar temiz, o kadar ışıl ışıl olur... hatta insanlar daha iyi giyinmeye çalışır, argolar-küfürler azalır, hanzolar/kırolar ortadan kaybolur...
  • akp'nin hedeflediği muasır medeniyet seviyesi, çok hızlı ve emin adımlarla ilerliyoruz.
  • videonun ortalarında sanırım kanalizasyona kusan paki vatandaş beni benden almıştır.
  • model ülkemizi daha yakindan tanidigimiz bir video.

ısviçre'den nerelere geldik allahım.
hesabın var mı? giriş yap