şükela:  tümü | bugün
 • adamın 62 yıl boyunca karısı ile daha az muhatap olmak için sagır ve dilsiz taklidi yaptığını öğreniyoruz,nasıl bir irade nasıl bir mativasyon nasıl bir devamlılık. https://www.sozcu.com.tr/…ca-numara-yapmis-3841361/ link]
 • parodi haberdir; link

  edit; haber sitelerinin durumu budur. orospu çocukları google'ın da katkısıyla ota boka haber yapar oldular. çöp bilgi kaynıyor her taraf. sonra gelip birileri ekşi'de başlık açıyor, sonra birileri bunları yalanlamak zorunda kalıyor. sonra başka orospu çocukları ekşisözlük'e bok atıyor, teyit.org'a bok atıyor. ulan buralardan başka doğru bilgiye ulaşabileceğin bir site yok! milliyet, hürriyet, sabah, sözcü... alayı google'da üst sıralarda çıkabilmek adına, websitelerini times square'e çevirdiler. her yer reklam.

  maalesef bu cehaletle başa çıkmak için birilerini itin götüne sokmak gerekiyor. "ulan basit bir haber işte ne tatava yaptın" diyeceksiniz belki ama öyle değil işte. bu haber şu an kaç ofise, kaç twitter kullanıcısının sikik mizahına, kaç instagram sayfasının boktan kullanıcılarına ulaştı acaba ?

  gelecekte interneti hiç böyle hayal etmiyordum lan.
 • adam evliliğin bugını bulmuş.
 • kadın, adamın yanına gizlice yanaşıp bir de bağırsaydı, adam illa korkar ve sağar olmadığı anlaşılırdı dediğim hede.

  yalan haberdir.
 • 62 yılı bilmemde ben cezaevinde 4 ay boyunca dilsiz taklidi yapmis. kendini acindirmis, hicbir ise elini sürmemiş. koğuştan çıkarkende "hadi bana eyvallah, sizide allah kurtarsin" demiş adam tanıdım. o yüzden şaşırtmıyor beni boyle haberler :)
 • mevzu bahis edilen kadın ne kadar cadı ne kadar geveze ne kadar dırdırcı bir kadın olsa da erkeğin halini anlamak mümkün değil.

  bence adam selektif mutizm hastası ( konuşma yetisine sahip olduğu halde isteyerek, bilerek konuşmak istememe tercihi, çocuklarda çok daha fazla görülür)

  çünkü adam sadece karısına karşı böyle değil, herkese böyle... zaten herkese böyle olmasa kadın, adamın konuşabildiğini anlardı.

  basında haberi şenlendirmek için kadın dırdırı demiş geçmiş...
 • parodi haber. ve daha komik olan ise haberin parodi olduğu belirtilmesine rağmen üzerine konuşulması.