• net galibiyet aldığımız maç.

ersan ve motta'ya değinmek istiyorum önce. birincisi motta'nın ölümüne deparla gelip kayarak ceza sahası içinde müdahale ettiği; diğer pozisyon ise ersan'ın topu rakip futbolcuya çarptırarak kale vuruşu kazandırdığı iki pozisyon vardı hatırlarsanız. işte o pozisyonlardan sonra bu ikisinin vücut dili, yüz ifadeleri, hırsları, ben benden aldı. harika anlardı. teşekkürler.

veli-atiba ikilisine en güzel yakıştırma "pirana" bence. çok iyiler. zaten bu atiba son zamanlarda en büyük göt olduğumuz konulardan biri, alındığını öğrenince iyi sövmüştük. *

demba ba ve sosa; hani klasik laf vardır ya aldığın yabancılar takımın kalitesini yukarıya çekecek diye, hah işte bunlar da onlar.

olcay bugün harikaydı. bir süredir bu performansı çıkaramıyordu bana göre, kendini hatırlattı.

gökhan'ın biraz kendine gelmesi lazım, etkili olsa da takımda nispeten sırıtan tek kişiydi. ancak takım olarak çok iyiydik bugün.

şu galatasaray derbisini de alırsak var ya!...
  • trabzonu amiyane tabiriyle çatır çatır siktiğimiz maç oldu :)

normalde bu kadar ağır konuşmazdım ama ersun'un ilk yarının sonlarında oyunu çirkinleştirmesi ve sosa'yı sindirmeye çalıştırması ağzımı bozmama sebep oldu.

ey ersun efendi, sosa yoksa olcay var, töre var, motta var, veli var, atiba var, tosun var, dem baba reyiz var... kralını oyuna soksan sosa'yı sakatlamak için bu takım yeri gelir yine tokatlar senin takımını...

beşiktaş oynaması gerektiği gibi oynayarak herkesi gerekli mesajı vermiştir, renkli lobisi ve hakemler müdahale etmezlerse şike şike değil sike sike bu senenin şampiyonudur, yeni stadımızda birkaç takviyeyle biliç reyiz önderliğinde önümüzdeki 3-5 yılı da rahat domine eder.

siyah ulan!
  • (bkz: #47510737)
  • lan bu bilic misyoner olarak mı geldi? beşiktaşlılığı mı yaymaya çalışıyo ne yapıo anlamadım. bu yaştan sonra zorla beşiktaşlı yapacak beni karakterli kişiliği yüzünden
  • beşiktaş'ımın hakederek kazandığı maç.

trabzonspor'lu aklı başında, ergenlik çağını geçmiş kardeşlerime de tek diyeceğim; hocanıza sahip çıkın! bu takım çok canlar yakar. bakmayın bu akşam biz çok iyiydik. golleri de erken bulunca rahatladık. henüz iki farklı mağlubiyetten maçı çevirebilecek tecrübede değil trabzonspor. ama ersun hocaya sabrederseniz bunu da başarabileceğiniz günleri görmeniz çok uzak değil. başımızda slaven biliç olmasa takımda görmek istediğim tek türk hoca ersun yanal'dır. bal porsuğu gibi adam. korkusu yok. ya herro ya merro. seviyorum ben böyle futbolu. bu arada şöyle soktuk böyle çıkardık diyen ve beşiktaş taraftarı olduğunu iddia eden ergenler adına sizden özür diliyorum. inşaallah şampiyonluk için sizinle çekişiriz. dik oynayın uşaklar!
  • güzel bir maç oldu. ilk yarının sonuna doğru hakemin veli ile birlikte bir trabzonlu oyuncuya gösterdiği kartlar yanlıştı. gereksizdi bence. ayrıca gökhan töre'ye kasıtlı el sebebiyle sarı kart veren hakem, 2. yarıda özer hurmacı'nın el pozisyonuna, arkadaşa 2. sarıyı göstermemek için es geçti. hakemlik buysa size helal olsun.

http://imgur.com/c7bqytq bu da hediyemiz.
  • eleştirecek yanını bulamadığım, muhteşem oynayarak kazandığımız 12. hafta maçı.

bireysel olarak analizde de bulunulmuş zaten, hakikaten herkes işini çok iyi yaptı, daha da ötesinde (bkz: 4 aralık 2014 sarıyer beşiktaş maçı/@qed)'de belirtmiştim, maçın 90 dakika olduğunu bir an olsun akıllarından çıkartmadan, o kadar baskılı bir oyun oldu ki bu kez, trabzonspor nefes alamadı, boşluk bulamadı.

ayrıca,
    (bkz: slaven bilic/@qed)
    (bkz: jose ernesto sosa/@qed), devam ediyor.
  • mac baslarken soyledigim seylerin gerceklesmesi ( (bkz: #47506364) ) bendenizi zevkten dort kose yapmistir. helal be kartalim, hic sevmedigim pazar gunumu senlige ve hep sove saya basladigim pazartesi mesaisini, yuzumde tebessumle karsilamama neden oldun, helal olsun..

kansersiz cilesiz mac izleyebildik hele sukur. ınaniyorum ki, bize bunu alistiracaksiniz..
  • başlığı salya, sümük ve sidikle dolduranların, beşiktaşlıları ağlamakla suçladığı maç.
    önce kendine bi sor; ''neden her maç sonu soluğu bu başlıklarda alıyorum'' diye.
    sordunmu? şimdi siktirip gidebilirsin.
hesabın var mı? giriş yap