• amazon türkiye'nin prime üyeliği ilgimi çekmişti ve ilk ay ücretsiz denemeyi başlatmıştım. aldığım birkaç ürün gerçekten de ertesi gün geldi ancak rezalet burda başlamıyor. ailecek babamın doğumgünü için kendisine bir hediye almayı düşündük ve bütçemizce bir hediye alalım dedik.

hikaye burda başlıyor :
    ürünün siparişini 29 kasım 2020 tarihinde verdim. normalde ertesi gün teslimat sağlayan amazon black friday sebebi ile olsa ürün için tahmini teslimat tarihine bugünü yani 7 aralığı söyledi. tamam sıkıntı yok dedik. tahmini dediği için halen içimde bir kurt vardı ancak 7 aralık sabahı bu sıkıntı da geçti çünkü kendi sitesinde

" bugün saat 22:00'dan önce teslim edilecek" yazıyordu.

ben de buna istinaden ev akşam için hazırlıklar yaptık vs. az önce saat 15:30 gibi bir bakmak istedim sipariş en durumda diye ancak şok oldum.

" tahmini teslimat : cumartesi "

şeklinde bir yazı ile karşılaştım. hemen müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım kendilerine. maalesef ürün halen teslimat aşamasındaymış ve bana yardımcı olamayacaklarmış. o kadar heves ettik bu akşam için bir haftadır bekliyoruz ve tüm hevesimiz kursağımızda kaldı. ayrıca tahmini şu an cumartesi diyor ama cumartesi geldiğinde haftaya cumartesi de der artık tamamen güvenim kalmadı.

edit : amazon'a her ay prime hizmetini almak için para ödüyorsam ya da ödeyeceksem o hizmeti almak için ödüyorum. bu hizmetin getirilerinden en büyüğü benim için hızlı teslimat. eğer ben ne hızlı ne de bana vaat edilen teslimat süresi içerisinde ürünümü alamayacaksam rezalet diye başlıkta açmayayım mı ?

edit2 : amazon'un kendi sattığı bir ürün. kendi içerisindeki diğer mağazalardan değil. yok karantina yok sokağa çıkma yasağı falan yazan çomarlar olmuş kardeşim bugün yasak 05:00'de bitti 21:00'da başlayacak. kaldı ki mart ayında değiliz firmalar hazırlıksız yakalansın bu duruma.
  • (bkz: entry ve nick uyumu)

rezalet degil, sizlanmadir.
  • çok ilginç dışarıda herkes maskeli falan geziyor. sokağa çıkma yasakları falan var. bi hastalık falan mı var acaba da bu tür şeyler gecikiyor bilemedim.

rezalettir gercekten.
  • sadece 7 aralık değil her tarihte amazon türkiye rezaleti olarak başlık açılmalı 2018 aralık ayında kendime kayak takımı aldım ödemesi yapıldı ve şuan 2020’deyiz herkesinde bildiği üzere ama ne yazık ki hiçbir haber yok
hesabın var mı? giriş yap