28304 entry daha
  • efendilik arayan altın alsın. burada sikiş var sikiş.

ytd.
  • bilge liderimizin ;

“yeni yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizleri görmek istiyoruz”

sözünde ne mesajlar saklı da her şeyi anlamak zorunda değilsiniz.
  • üç beş kuruş parası olanlar, seçimden sonra ekonominin karışacağını düşünüyor. geçen hafta durduk yere küçük çaplı bir dövize hücum yaşandı.

bu ortamda seçime kadar gidişat negatif.
  • arada sırada üstümüze kapıyı kapatıp sağlam dövüyorlar. sonra bitiriyor dayak, açıyorlar kapıyı, dışarı çıkıp “acımadı ki, acımadı ki” diye nanik yapıp deli gibi koşturuyoruz. sonra yine dayak.

ama bu döngü sürekli ilerleyen bir trenin üstünde oluyor. yani dayağımızı yesek de ilerliyoruz.

tanım: sırtlan yuvası borsadır.
  • ky, özellikle son birkaç yıl içinde girenler ve halka arz tayfanın hızla uzaklaştığını görüyorum. seçim öncesi dolar, altın ve özellikle kriptoya yönelim var. ev hanımları bile bitcoin konuşuyorlar, binance'de (yazıldığı gibi okuyarak) alt coin aldıklarını söylüyorlar.

sonumuz hayrolsun.
  • ufak ufak alım yaptım lot sayımı arttırıyorum. bütün sene bu model takılıcam bakalım sene sonu durum nasıl olacak. alım fırsatı olarak görüyorum şu an. kesinlikle ytd.
  • enflasyonik bir ortamda neden uzun vadeli tl kazanmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum. paran 5 yıl sonra 100.000 tl olabilir, ancak 100.000 tl'nin alım gücü 5 yıl sonra bugünün 10.000 tl'si olacak.

tamam teoride para kazanmış olacaksın, ama pratikte bir adım öteye geçemeyeceksin.
  • faiz indirimleri başlamadan uzak durulması gereken borsa, mb ne zaman faiz indirmeye başlar o gün girerim
  • neredeyse hiç kağıt ayırt etmeden hemen her kağıdı düşüren bir seriye bağladı. 200 günlük hareketli ortalamanın da altına sarkacak gibi görünüyor. önümüzdeki süreçte yeni halka arz odine bile çok gitmeyebilir tıpkı aralık 23 düşüşündeki halka arzlarda olduğu gibi
40 entry daha
hesabın var mı? giriş yap