• lebron cephesinde değişen bir şey olmayacak ve yine 40 sayı civarı atacaktır. zaten kral bu aralar çok fena ateş aldı adeta yanıyor.

tanım. cavs'ın kazanarak toronto'yu süpüreceği maç.
  • an itibariyle ilk yarı bitimine 53 saniye kala 61-47 ye gelmiş olan maç. cavs bir anda 10-0 seri yakalayarak rakibe mola aldırdı ve daha kontrollü oynuyorlar.

edit: seri 12-0 oldu ve ilk yarı 63-47 bitti. şu an 16 sayı fark maçın en büyük farkı ve cavs bunu koruyabilirse rahat bir galibiyetle süpürecektir. smith ve korver dış atışlarda etkili başlayarak lebron un şimdilik fazla yorulmamasını sağladılar. takım halinde %62 ile oynuyorlar, rakip de %51 seviyesinde ama son seriyle başabaş giden maçta önemli bir fark oluştu. ayrıca rakibe şimdiden 7 top kaybı yaptırmış ve yıldızlarını yavaşlatmış durumdalar. kısaca herşeyi doğru yaptılar şimdiye kadar diyebilirim.

smith 15, korver 13, love 11, lebron 10 ve rakipte valanciunas 10, derozan 9, ibaka 8, lowry 5 sayıdalar.
  • üzülüyorum üzülüyorum, lebron'un bu hayvani performansının finallerde piç olacağına üzülüyorum. takım defans yapınca sayı atamıyor, hücuma yoğunlaşınca gelen giden giriyor.
    tanım: lebron kardeşin yine efsane işlere imza atıyor.
  • (bkz: #76758431)
  • 3. çeyreğinin bitmesine daha yaklaşık 3 dakika varken kyle korver'ın 4. faulünü yapması ile cedi osman'ın oyuna girdiği karşılaşmadır. hadi bol şans kendisine.

ayrıca büyük ihtimalle cleveland cavaliers üstünlüğüyle bitecek ve toronto süpürülecektir.

not: çok istiyorum lan şu lebron'un bu sene şampiyon olmasını.

edit: entry'i yazmamın üstüne lebron öyle bir şut soktu ki akıllara zarar.
  • ilk turda indiana karşısında düzenli olarak eleştirilen cleveland hücumu bugün şaka gibi. 3 çeyrekte 100 sayı buldular, herkes çıldırmış gibi oynuyor. ilk 5'in ilk 3 çeyrekteki şut yüzdesi %74. şaka mısınız abi?

toronto tamamen dağılmış halde. bir de derozan, clarkson'a yaptığı faulden sonra ihraç edildi, işleri tamamen bitti.

bol bol cedi izleyeceğiz son çeyrekte gibi görünüyor. artık şu şutları sokadur çocuk.
  • normal sezonu doğu lideri olarak bitirip, playofflarda süpürülmek gibi bir istatistik sağlayan toronto'nun tokatlandığı maç.
  • son çeyreğe 100-72 girilen ve büyük ölçüde bitti diyebileceğimiz maç. üçüncü çeyrek sonunda açık alanda jordan clarkson a sert bir faul yapan demar derozan atıldı ve zaten kötü götürdüğü deplasman maçlarında olayı tamamen bitirmiş oldu. cavs bu çeyrekte farkı geliştirerek tur kapısını ardına kadar aralamış oldu ve cedi osman ı izlemek keyifliydi. son çeyrekte izlemeye devam ederiz umarım.

lebron 25, love 23, korver 16, smith 15, hill 12 ve rakipte valanciunas 18, derozan-miles 13, ibaka 12, lowry 5 sayıdalar.
  • bu serinin maçlarında lebron james in rakibin 2 yıldızının** toplamı kadar sayı atıp asist yaptığı düşünüldüğünde süpürmenin pek de garipsenmeyeceği maçtır.

128-93 ile seri 4-0 a geldi ve cavs artık celtics i bekleyecek.
  • lebron james tek başına seriyi aldı . helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap