• ülkemin her yerinden diktatorya akıyor maşallah. bozdurma hocam sen de istediğini dikte et.

öğrenci çalışsın yapsın sen de notları düşür.
  • öve öve bitiremediğiniz istanbul hukuk da bu.
  • gücü ele geçirenin güçsüzlerin amına koyduğu ülkede yaşananlar.
  • istanbul hukukta çalışan bir öğretim görevlisiyle tanışmıştım zamanında ve o gün anlamıştım orada aklı başında insanların olmadığını. burası türkiye arkadaşlar, akademide sağlıklı ve mantıklı insanlar görmek neredeyse mümkün değil.
  • ben bu tip hocaları anlamıyorum ne yani sen bu insanların hakkını yiyip çanları düşürünce eline "bu ders çok zor çanı x'ti" söylentisinden başka ne geçiyor insanların yedi ceddine sövmesindenmi zevk alıyorsun yoksa umutlarını kırmaktan onları üzmekten mi zevk alıyorsun anlamadım.
    ülkede sakat adam çok zaten onu biliyoruzda bari bunları insanlara bir şey öğretsin diye akademisyen yapmayın.
  • radikal katolik söylemi gibi duran ifade.
  • geçen sene yabancı uyruklu bir üniversite öğrencisi aynı olayda dava açtı hoca mahkümiyet aldı sanırım görevi kötüye kullanarak hak gaspından başınıza geldiyse açın bir dava sosyal medyada destek alırsınız sosyal medya yargı sistemimiz de hemen olumlu kararı açıklar

link: dusuk-not-veren-unlu-profesore-5-ay-hapis-cezası

sonuçta bazı yasaların kuralların olması kimse hakkını arayıp dava açmadıkça insanların ezilmesini engellemez 100 yıldır belkide hiç bir öğrenci nasılsa dava açmaz aklına gelmez diye diye bu olaylar hep yaşandı
  • lan ülkede hukuk mukuk kalmadı amq sen git hala çan eğrisiyle uğraş. akademisyen olarak ülkeye tek katkın o çan eğrisini bozdurmamak olsun. işte halimiz bu.
hesabın var mı? giriş yap