şükela:  tümü | bugün
 • nazan öncel hanımların temmuz sonuna dogru cıkacagını belirttigi albumunun adı(ymış). temmuz basıydı ama gec kaldı demek..ayrıca isim olarak süper bir isim bulmuş denilebilir zira gönüllerin kralicesi nazan hanım'ın 7. albumu bu... nice 8lere, 9lara demek isterim...

  edit tarihinden de anladıgımız üzere tam tamına 3 ay sonra cıkabilmiş albümün tracklisti söyle:

  01 aşkım baksana bana
  02 omzumda agla
  03 7'n bitirdin
  04 ekilmekteyim
  05 zehirli sarmaşık
  06 bırak konussunlar
  07 utan
  08 el kızı
  09 bittimse bittim
  10 anlat arkadasım
  11 direkten döndüm
  12 kış baba
 • ibrahim tatlıses'in "yedin bitirdin evladım" lafını çağrıştıran söz...
 • eteğindeki figürlerin, naz'ın o güzelim el yazısıyla şekillenmiş rengarenk kumaş parçaları olduklarını düşünmek istemesem de, eğer ki öyle ise :

  zil çalan eteğindeki taşları dökmüştür denizlerimize diye düşünürüm.. taş sektirmece oyna bizimle, yassı taşlarına sardığın zarif notalarınla yine.. o çığırtkan sesinle savur şarkılarını yalnızlığımıza, sayısız seksinler ve ufukta kaybolsunlar e mi naz'ım, nazan'ım. . .

  (bkz: etekleri zil çalmak)

  "türk pop müziğinin en önemli besteci ve söz yazarlarıdan nazan öncel’in taptaze 12 şarkıdan olusan yeni albümü “7’n bitirdin” dinleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. 10 aydır geceli gündüzlü stüdyo çalışmaları sonucunda yaratılan “7’n bitirdin” albümündeki şarkıların söz, müzik ve düzenlemelerinin altında her zamanki gibi nazan öncel imzasi bulunuyor. yazın son sürprizlerinden olan albümün kartonet tasarımı beş ay süren titiz bir çalışma ile nazan öncel farkıyla dinleyicisine özel hazırlandı. mastering aşaması queen, elton john, george michael, dido, simply red, panjabi mc, craig david, groove armada gibi dünyaca ünlü starların albümüne imza atan miles showell tarafından londra metropolis stüdyosu’nda gerçekleştirildi. önümüzdeki günlerde radyolarda çalınmaya başlayacak olan “7’n bitirdin” temmuz ayı sonunda tüm müzik marketlerde yerini alacak ve dinleyicisine emanet edilecektir..."

  kaynak : nazanoncel.net
 • "türkçe berbat bir hale nasıl getirilebilir ki?" sorusuna mükemmel bir cevap teşkil eden albüm ismi. gerisini bilmem.
  (bkz: türkçenin içine sıçanlar)
 • (bkz: l8r)
  (bkz: 2day)
  (bkz: 2morrow)
 • insanın -afedersiniz- 6na s.çırtacak bir albüm olacağı f2rini taşıyoruz. 4gözle bekliyoruz.
 • efendim ceşitli müzik marketlerden henüz bu sabah yapılan sorusturmaya gore onumuzdeki bir hafta içinde nazan öncel'in bu albümü için sipariş verilmemiş. nazan öncel sagolsun, temmuz bası - temmuz sonu kavramımı degiştirdi, agustos oldu albüm hala yok.
 • insanı çatır çatır çatlatan yeni nazan öncel albümü. ben bu anı 2 yıl önce yine yaşamıştım. (bkz: yan yana fotoğraf çektirelim)
 • en iyi ihtimalle eylül ortasi dinlemeyi umdugumuz nazan öncel albümüdür. cikmayi bilememistir bir türlü.
 • en kötü ihtimalle ekim'in 3. haftası en iyi ihtimalle ekim'in 2. haftası cıkacak olan albümdür. bekleyenlerinin gözü aydın.
  gecikme sebebi olarak ortalıkta dolanan asılsız iddia nazan öncel'in hitt müzikle sözleşmesini feshedip avrupa muzik'e gecmesi. nitekim hitt müzik tarkan'ın olunca, tarkan da sezen aksu'yla barısınca nazan hanım buna bozulup albümünü geri cekmiş. lakin pek inandırıcı gelmedi bana.