• biraz önce facebook'ta gördüğüm haber doğruysa rezalet gibi rezalettir.
    bu kez 13 yaşındaki bir çocuğun üzerine çay dökülür ve çocuk yaralanır. çocuğun yanında sadece 18 yaşındaki ablası var. şoför çocukları yalnız başlarına ambulansa bindirip hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eder.

rezaletin linki:

https://m.facebook.com/…55630786438624&id=796798623
  • ulan binmiyorum etmiyorum bu firmaya ama bi dinlenme tesisinde kısarlarsa fena s.kerler diye korkmaya başladım.
  • kucucuk cocuk haslanmis ona uzuldum de, babanin amk. ulan milletin yuzune attiriyorlar, hala cocugunuzu bu tekerlekli tabutlara emanet ediyorsunuz. mustehak diyecegim, herifin kendisi binmemis, cocuklari bindirmis.
  • günlük dolar başlıkları bir, metro turizm rezaleti başlıkları iki. bitmez.
  • baştan aşağı her şeyi falso olan bir firmaya çocuklarınızı tek başına nasıl emanet ediyorsunuz dedirtmiştir. küçük çocuğa geçmiş olsun.
  • rezalet mi değil mi emin olamadım.

ne yapmaları gerekirdi? sonuçta otobüs dolusu insan var, onları bekletemezler, geri dönemezler. ambulansa teslim etmişler zaten. bence çok rezalet değil gibi.

edit: çözüm üretemediğim için yukarıdaki entry'yi gitmiştim. ama düşününce mantıklı olan çocukları ambulansa teslim edip, en yakın yerden de bir metro turizm çalışanını refakat etmesi için yönlendirmek olurdu sanırım.

ama tabii ki metro turizm kim, böyle düşünmek kim!
  • şaşırtmamıştır
  • hala binen insanlara acımadığım firmadır.
  • metro turizmi bitm kadar sevmem. her oto bokuda "... rezaleti ..." diye paylaşmak adet oldu webde. bütün otobüs firmaları al birini vur ötekine bu arada.
hesabın var mı? giriş yap