• temel başkanının ekonomi konusunda nokta atışlar yaptığı yayın.
  • saadet partisi genel baskani temel karamollaoğlu usta gazeteci uğur dündar'in konugu olarak halk tv'de canli yayin'da gundemi ve secimleri degerlendiriyor.

canli yayin internetten izlemek icin : https://www.youtube.com/watch?v=ciyxbhqyvgo
  • tesadüfen görmesek, haberimizin olmayacağı yayın. izlemek isteyenler kaçırmasın.
  • sivas katliamı ile ilgili düşüncelerinin sorulmasını umduğum yayın. ak göt kara göt belli olsun. örneğin daha önce dediği şu cümlenin hala arkasında mı? (bkz: sivas katliamı demekten imtina ediyorum)
  • adam döktürüyor.

özet filan geçmiyorum sağ politikanın sığ bağnaz politikası diyemiyeceğimiz kadar derin konuşuyor.
  • halk arenasını ilk defa izleyen birisi olarak sinir krizi geçirten programdır. temel reis ne dese alkışlayan bir seyirci kitlesi mevcut. hayır adamı çok anladıklarından da değil adamın lafının yarısında alkışlıyorlar. adam "bi durun aq bi laf anlatıyoz" diyecek diye endişe ediyorum.
  • adam döktürüyor.

özet filan geçmiyorum sağ politikanın sığ bağnaz politikası diyemiyeceğimiz kadar derin konuşuyor.

edit. yalçın küçük temel reise oyunu verecekmiş dedi uğur dündar. ben şok!
  • dinleyicilerin ön bölümü milli görüş, arka taraf sosyal demokrat, ulusalcı; birlikte slogan atıp alkışla tempo tutuyor, on yıl birbirini öldürürdü sağ olsun akp birleştirdi bu iki kesimi.
  • ulan koskoca erbakan hoca'ya arka çıkmayan 28 şubat da yanında durmayan bu kadar bukalemun ile ayni ulkede yasamak mi sucumuz.

ulan erbakan hoca gibi bir dehayi degerlendiremeywn millet bu adamdan medet umuyor.

vay vay vay

(bkz: bilge basgan)
hesabın var mı? giriş yap