• tecavüz edilen kişi özbeöz akrabamdır. yapan kişi ise şerefsiz yeğeni.
  • tecavüz suçuna ceza olarak kısasa kısas teklif eden yani bir görevlinin faile tecavüz etmesini isteyen insanlara sormak istiyorum ; bir insana tecavüz ederek sözde adaleti temin etmiş olan biri ile arkadaşlık kurabilir misin? çocuğunu emanet eder misin? diyelim kızın veya kardeşin böyle biri ile evlenmek istedi , gönül rahatlığıyla onların yuva kurmasını seyredebilir misin? tecavüz bir insanlık suçudur , yapan kişiye merhamet duyulduğu için değil insani değerler namına ceza olarak uygulanamaz. başta adalet için yapılıyor denir sonra git gide normalleşir , örf halini alır. kendini hakim olarak hayal et ; gönül rahatlığıyla bir insana tecavüz edilmesi yönünde bir hüküm verebilir misin? tecavüzcü ile aynı zihniyete sahip değilsen imkansız. bu süreç içinde sağlıklı insanında psikolojisini harap eden , özsaygısını öldüren , kendine yabancılaştıran bir eylem olur. bana göre böyle olaylarda eğer suç sabitse verilebilecek en uygun ceza - daha önce de defalarca söylendiği gibi - ya zanlının organ bağışı için donör olarak kullanılıp bir halta yaraması ya da bilimsel araştırmalarda kobay olarak kullanılması . gulag gibi bir yerde ömür boyu karın tokluğuna eşek gibi çalıştırılması da makul olabilir.
  • insan ne yazacağını bilemiyor
  • ülkemizde güç yetirebildiği herkese ve her şeye tecavüz edecek sapıklar ordusu var ve sayıları milyonlarca. bu o kadar da gizli bir şey değil hatta aleni bile denebilir.
  • şu ülkede hala böyle şeyler yaşanıyorken,bu ülkede ateist istemiyoruz bilmem ne diye başlık açmak yerine ülkede neler oluyor bitiyor bi küçük beyninizle düşünün ve bunu yapan adamın sözde müslüman olduğunu unutmayın...artık şunu bilin artık dar açıyla düşünmek yerine iki çeşit insan olduğunu kabul edin..iyi insan ve kötü insan
  • (bkz: o saatte orada ne işi varmış)

iğrenç hadise
  • ailenin ihbar etmesi biraz düzmece gibi geldi bana ama neyse. aile orada barinabilsin diye uydurulmuş bı hikayeye benziyor bu durum.
    umarım sonun ahmet suphi altındöken gibi olur pislik yaratık, acılar içinde çaresizce öl.
  • hapiste bu yaratığı sikmeleri sadece zevk verir. bence ranzanın bacağını falan soksunlar. ne bileyim masanın bacağı da olur, ama yetmezse kol bacak falan da olur.
hesabın var mı? giriş yap