• cinayete karismis olabilir... bu kadar tirstigina gore.
  • yukarıda da bahsedildiği üzere, çok yüksek ihtimal bir cinayet olayına karışmış olan adam. bizim milletimiz zeki değil ama kurnazdır. trafik polisi meselesinden falan anlardı yoksa haspam.

yaşadığı duruma da hipnotize değil götü tutuşmak diyoruz.
  • sözkonusu parayı nasıl biriktirebildiğini anlamadığım adamdır. o değil de burada bu adamı eleştirenlerin kaç tanesinin bu kadar parası var? 40'ına merdiven dayamış, iki çocuğu olan bir adam olarak hala kenarda bu kadar param yok. bu adamın 8 çocuk + 46bin tl'sı var. kaportada biraz sorun var ama yürürü sağlam demek ki!
  • kamyonun satıldığını bilen kim ? ortak, paranın nerede olduğunu bilen kim ? ortak, adamın zeka seviyesini ve nelerden korktuğunu bilen kim ? yine ortak. bence ortağı olan lavuk tutmuştur iki tane kendisi gibi şerefsizi adamı kandırmışlardır bu abimizi. adamın da geçmişinde cinayet, faili meçhul olaylar varsa geçmiş korkuları kabarmıştır, iyice "göt tutuşması" denilen moda geçmiştir. sonra gelsin paralar ya da bu durumda gitsin paralar.
  • kumarda yenmis bir paranin kilifi gibi duran hikaye.
  • ben okudugum okula türükim. daha bakkalı hipnoz edip iki ekmek alamadım.
  • --- spoiler ---

parayı bıraktıktan sonra da dolandırıcıların telefonu kapatmadığını ve kendisini takip ettiğini belirten hamet aydın, dönüş yolunda trafik polisleri tarafından durdurulduğunu belirterek, "otoyoldan çıktıktan sonra trafik polisi durdurdu. araç ruhsatı ile kimliğimi verdim. ehliyetimi soran polislerden gerçeği gizleyerek cenazem olduğunu ve evde unuttuğumu söyledim. polis bana inanmadı ve telefonla yakınlarımı arayarak ehliyet bilgilerimi sormamı istedi. arabaya bindim ve telefondaki dolandırıcıya ’sayın komiserim beni trafik polisleri yakaladı’ dedim. telefonda bana ’boş ver’ diyen dolandırıcının yönlendirmesiyle arabaya binip uzaklaştım" diye konuştu.

eve döndükten sonra eşi ile çocuklarının sorularını yanıtsız bırakan hamet aydın, bir süre sonra durumu ailesine anlattı.

--- spoiler ---

hayır arkadaş ülke nasıl bir ülkeyse trafik çevirmesinde adam kaçıyor peşinden polis kovalamıyor. adam arabaya binip uzaklaşıyor. wtf?
  • arkadaşlar adamın 92bin lirası yok. 40 bin lirası var geri kalan 40 bin ortağının. 12 bin lira da etraftan aldığı altını bozdurunca eline geçen para.

yeminle öss sınavından beri bu kadar matematik kasmamıştım.
  • bahsi gecen haberde adamin karisinin bakisinin herseyi anlattigi olay. yemin ediyorum sinirlerim gevsedi, acip acip bakiyorum
  • bana dolandırıldım ayağına ortağının parasını iç etmeye çalışıyor gibi geldi. götümden sallıyorum tabii ama insanoğlu sonuçta. çıkar kokusu yakında.
hesabın var mı? giriş yap