• bir skyrimer.
  • aydın gibi görünüp düzenin istediği insan modeline uyan basit biri....
    hiç bir diziyi kaçırmayan,
    maç takip edip iddaa oynayan,
    günün çoğu zamanını telefondan oyun oynayarak geçiren

şoven ve ergenekon artığı...
  • galatasaraylı bir troll. liseli küfürleri ile dolu mesajlar atıyor.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

devletin önce velileri eğitmesi gerek. yapıyorlar yapıyorlar salıyorlar ortalığa böyle. kımıl zararlısı gibi milleti rahatsız ediyor. okul, eğitim de fayda etmez ki bunlara.
  • özel mesajla küfür eden gereksiz bir klavye delikanlısı troll,
    bas engeli zaman kaybetme.
  • özel mesajda küfür içerikli konuşan, her entrysinde ve başlığında “insan” “yazar” “ekşi sözlük platformu” gibi kavramları aşağılayıcı fikirler beyan eden, şimdiye kadar nasıl kovulmamış diye merak ettiğim bir yazar.
  • maklubeci cincon kızlarından, ağır küfürbaz.

(bkz: engelle başlıklarını engelle)
  • terbiyesiz bir adam. fazla söze gerek yok.
  • bugüne kadar skyrim ile alakalı gördüğüm en güzel nick e sahip,galatasaray taraftarı, renktaşım yazar.
  • beşiktaş taraftarları tarafından nick altı istila edilen yazar. neymiş özelden küfür ediyormuş. valla ben engellemeyi seçiyorum sizi ama küfür edene de neden ettin demem açıkcası. kendisini karalayan beşiktaşlıların karmasına bakarsanız zaten ortada karma olmadığını görürsünüz. yani dikkate alınacak kişiler değil bunlar. neyse; her zaman söylerim; birini değerlendirecekseniz burdan değil, yazdıklarına bakarak değerlendirin. üşenmeyin, yazdıklarını okuyum.bu nick altları, bir kontrol mekanizması olmayan, kolayca manipüle edilen yerler maalesef. çamur atıyorsun ve izi kalıyor. kendisine teşekkür ediyorum bu arada ince davranışından dolayı.
  • o da benim gibi nord ırkı mensubudur. empire mı ? yoksa stormcloak mı ? diye düşünmüşlüğü bile vardır benim gibi
hesabın var mı? giriş yap