474 entry daha
  • doğru şekilde ve dozunda içildiğinde inanılmaz güzel kafa yapan içki.

şimdi bunu biz zaman zaman tüketiyorduk ama geçen dedik ki sarhoş olana kadar bunu içelim bakalım noluyo hayır en fazla ne olabilir ki falan dedik.. koca 1 şişe hediye gelmişti..

ortada büyük bir geyik dönüyor çünkü absintheı abartırsan ölürsün olum falan filanlar.. kesinlikle böyle bir şey yok önce onu bir söyleyeyim. o ölenler sek shot mı atıyor bilmiyorum ama biz sarhoş bile olmadık. ama çok güzel çakırkeyf olduk. yani ben hayatımda bu kadar kafamı güzel yapıp hiç midemi bulandırmayan başka bir içki hatırlamıyorum.

neyse ateşler, şekerler, kimyasal tepkimeler falan filan derken baya bi içmişiz. yalnız çok serseriyiz o şeker yakma işlemi olduktan sonra absolutla seyreltiyoruz bunu falan yani. (bkz: şşşşşşşşşş) neyse bundan baya bir içtik evde. sex and the city izliyoruz 3 kız. allam nasıl keyif, keyiften ölücez yani bunu ısrarla söylüyorum ki önyargınız kırılsın.

bundan sonra 3 4 kadeh da cosmopolitan içtik kişi başı. o da enfes bir şey. sonra ben zaten kaloriferin önündeki koltukta kendi ördüğüm battaniyenin altında iyice mayıştım, ama uyumak istemiyorum çünkü bu keyfi bir daha zor yaşarım biliyorum. orda kedi gibi uyuyakalmışım. kızlar da öyle.. tv de hala sex and the city. böyle hafif sesi geliyor. çogzel!!!!

sonra sabah dedik ki bizim bünyemiz sağlam herhalde baksana o kadar içtik bir şey olmadı, ne bir baş ağrısı, ne bir mide bulantısı ne bir taşkınlık falan. başka bir gün yine içicez bu sefer herkes eve gelirken tuborg shotlar falan aldı. içtik içtik kesmedi yolda biraz daha içtik. nasılsa absinthe bile bizi çarpmadı bize bir şey olmaz kafasındayız. baya böyle 5 6 tane o kırmızı tuborg shotlardan içtik. sonra konsere gittik orada normal biralarla devam ettik. o absintheların absolutların çarpmadığı bünyemizi şu sokuk kırmızı tuborg shotlar çarptı. ama nasıl çarptı var ya sanki kamyon geçti üzerimizden. mide özsuyumuza kadar kustuk. işe gidemedik. öldük bittik yani..

şimdi soruyorum bizim mi bünyemizde bir sıkıntı var yoksa alkollerde mi ?
84 entry daha
hesabın var mı? giriş yap