• tanım; sözlükteki yazarlardan biri.

sanırım teee 2021 yılında, pc'den televizyon nasıl izlenir gibi şeylere maydonoz olma derdine her halta burnumu sokma merakım yüzünden, araştırırken, acestream başlığına yazdığı detaylı program ayarlarını görünce yazdığım bir mesaj ilk selamlaşmamız oldu.

o zamanlar çaylak olduğum için bazıları yazdığım mesajlara cevap bile vermiyor, ayarları ne güzel açıklamış olmasına rağmen, ben anlayamadığım için belki bir kaç defa yazıp başını ağrıttım. hiç usanmadan, bu çaylaktır, demeden bir kaç defa, programın ayarlarını detaylıca açıkladı, karşıma çıkan sorunlarda hep yardımcı oldu.

sonrasında benim pek aram olmasa da, discord grubu hikayelerine de burnumu sokmadan duramadım, arada bir kafama estimi girip selam verip, bir iki takılıyordum.
    nadiren girdiğim için her seferinde davet kodu göndermek zorunda kaldı, bir defa bile "eee yeter be kardeşim" bu kaçıncı demedi valla.

ben hala, hiç bir çıkarı olmadan, bu ülkedeki bunca çapaçul, ne konuştuğunu bilmeyen, kendine saygısı olmadığı gibi, karşıdakine hiç saygısı olmayan, hitap etmesini bilmeyen, özellikle böylesine çapsız bir futbol tayfası ortadayken, hala nasıl sabredip, link gruplaşmasını nasıl devam ettirdiğine şaşırıyorum.

ben olsam çoktan grubu falan dağıtmış, üstüne ara ara malum başlığın altına girip, bazılarına özellikle nispet olsun diye "cam gibi anasını satayım", "siz gidin link dilenin" ve benzeri diye mesaj yazıyor olurdum. *

valla ben futbol tayfası bana sıçramasın diye, sözlükte elimden geldiğince futbol başlıklarına bulaşmam. bu arkadaş yine iyi sabrediyor.

not; bazıları uzun yazdığım için şaşırabilir, kardeş, ben derdimi, hayatları telefonda yazdıkları kısa mesajlarla şekillenmiş, yeni yetmeler gibi kısa anlatamıyorum.
  • forumcu
  • insanların nick altına saldıran cahil çomar. yalamayı da çok seviyormuş ayrıca.
  • sporsever yüzlerce insandan yardımlarını asla esirgemeyen, bunu da hiçbir şey talep etmeden yapan nadide, kaliteli şahıs.
  • bir ispanyol halk kahramanı, la liga linki verdikçe gelen "seni anamdan babamdan çok seviyorum ulan" konulu teşekkür twitlerini görünce kahkaha atıyorum.

gracias
  • insana insan olarak bakan iyi bir yazar.
    bir konu hakkında bilgi vermesi gerektiğinde erinmeden detaylı bilgiler paylaşarak takdirimi kazandı.
  • uzun süredir sözlük yazarlarını dünyadaki bütün spor dallarıyla (ciddiyim) buluşturmaya ant içmiş ve bunu layıkıyla yapan yazardır, candır.
  • ekşiyi bırakırsa bende bırakıyorum hodri meydan dediğim sözlükteki değerli yazarlardan ilk beş listeme 220 ile girendir. as de asalım, kes de keselim, link ver izleyelim reis!
  • sözlükte tanıdığım ve takip ettiğim en iyi insanlardan biri. aylardır tanıyıp boş beleş sohbetten tutta dertleşmeye kadar her şeyi yaptığımız, hep de insanların bu vefakarsızlığına dem vurduğumuz konularımız olduğundan biraz melankoliğizdir. ama hayat bu işte geçiyor her şey değişiyor. iyi olacak her şey. yeter ki sen umudunu kaybetme. (sen anladın beni)
  • sadece basit bir hobi...
    https://streamable.com/qwfc2l

2023-24 acestream programı

futbol

uefa şampiyonlar ligi
    uefa avrupa ligi
    uefa avrupa konferans ligi
    türkiye süper ligi
    ispanya ea sports la liga
    ispanya laliga hypermotıon
    ispanya kral kupası
    ingiltere premier ligi