şükela:  tümü | bugün soru sor
  • az önce twitterda karşıma çıkan video’ya konu olan spikerler.

link

bu galatasaraylı dostlarımız kayrılmaya o kadar alışmışlar ki, en ufak bir adil oyun hadisesinde sudan çıkmış balığa dönmekteler.

çok merak ediyorum bu bitirim ikili geçen sene alanya maçında hakem puanı ile şampiyonluk aldıklarında aynı tepkiyi vermişler miydi?

veya bu sene antalya maçını yine aynı hakem* ile haksızca kazandıklarında yine böyle pişkince var işareti yapmışlar mıydı.

izlerken kahkahalar atmama sebep oldukları için teşekkürü borç bilirim bu iki arkadaşa.
  • adalet dediği olmayan çift vuruştan beşiktaş'ın penaltı kazanması. medel'e ikinci sarının verilmemesi. galatasaray'ın penaltısının verilmemesi.
  • beşiktaş’ın penaltısının nizami olmadığını da belirtmekte fayda var. maçta o kadar hatalı karar var ki kimse bunun farkına varmadı. penaltı vuruşu gerçekleşmeden önce quaresma ve mariano çoktan ceza sahası içine girmiş durumdalar.
  • bitmiyor, bitmeyecek ama ben şunu bırakayım:
    https://www.youtube.com/watch?v=by5hwnurvza

tanım: hem güldürmüş hem de "aşkası adına utanmak" denen hüzünlü durumu iliklerime kadar yaşatmış zavallılıktır.

o sağdakinin yerinde olsam 10 sene dışarı adımımı atmam.
  • üniversite hazırlıkta 2014 yılında olması lazım arkdaşlarla konuşurken beşiktaşlıların derdi adalet değil neden biz fb ve gs kadar kollanmıyoruz ezikliği demiştim.beşiktaşlı olmayanlar bile hadi canım demişti bugün ne kadar haklı olduğumu gördüm.adamların aaletle yönetildi tek bir hata yok dedikleri maçta;haksız çift vuruştan kazanılan bir penaltı ve gs'nin hiç edilmiş en az iki penaltısı var.adalet dedikleri şey buz gibi kayrılma istediklerini aldılar şimdi gevşek gevşek konuşuyorlar.ama bundan sonra dedem,iki tane harbi düzgün karakterli beşiktaşlı arkadaşım var onlar dışında hangi beşiktaşlı adalet derse kallavi bir küfür bombardımanı yiyecek benden.en nefret ettiğim şey omurgasızlık şu hayatta.
  • (bkz: hocam melis ağlıyor dışarı çıkabilir miyiz?)

bu arada biz katledilmemek istiyorduk, orta sahadan ceza sahasına atlayıp penaltı almayın istiyorduk siz 3. büyük ya diyordunuz, şimdi size adalet fazla geldi çok zırlıyorsunuz, biz ise ağlamayın diyoruz.

cimbom ağlama.
  • "biz yayın yapmayalım, niye yayın yapıyoruz ki" demeleriyle yarmışlardır. algılar tutmadı tabi. *

biri de gelmiş alakasızca ljajic'in penaltısı nizami değildi yazmış hemen ahahahahah.

(bkz: galatasaraylıların niye böyle olması)
  • yemin ederim bütün başlıklarda hepsi 'kayırılmaya o kadar alışmışlar ki' yazıyorlar. bir çoğuna özel mesajla ulaşmak mümkün değil.

şimdi bunların tek bir kaynaktan 'yazdırıldığını' neden düşünmeyim?
  • başlığı sadece ben “ adet gören şaşkın gs spikeri “ anlamamışımdır umarım . videoyu tıklayınca bir kadın bekliyordum 2 adam çıktı
    sanırım iyice kontrolden çıktım bu aralar.
  • maçlardan daha keyifli olan görüntüler. bazen sırf reyting artsın diye rol yaptıklarını düşünmüyor değilim