• -ehm canım aşkım bitanem, bak senin için kahvaltı hazırladım
    -beni niye uyandırdın?????? nedeeeeeeeeeennn?

katil eder adamı katil...
  • -sedat niye durup dururrken adama kafa attın şimdi
    -atarım, sana bakıyodu yan yan, tepemi attırma senin de ağzına sıçarım

şeklinde diyaloglar yaşayabileceğiniz hamşolardır
  • kim ne derse desin,el bebek gül bebek davranan sevgiliden daha kıymetli olan, hep peşinden gidilen sevgilidir.
  • sevgilisine asırı miktarda asık olan, ihtirasla tutulan her erkegin basına gelmesi kacınılmaz olan sevgili türüdür bu. gerci hic bir erkek hatasından ders almaz ama bazı sanslı erkekler bu agzılarına sıcıla sıcıla kalplerini öyle bir nasır baglatırlarki, sonraki iliskilerine bir daha asla o kadar ihtiraslı sevemezler ve en azından böylece sımarmayan, götü kalkmayan ve erkegini kaybetme korkusu yasadıgı icin ilikiyisi sıcak heyecanlı ihtiraslı tutmaya calısan sevgilileri ile idare eder giderler. ama o zamanında agzına sıcmıs sevgililier yüzünden bir daha asla yeni birisine delicesine tapamazlar, o duygu ellerinden alınmıstır artik, sebebide hep iclerinde bir yerde o eski sevgiliye dindiremedigi nefretinden (aynı zamanda da aşkından) kurtulamamıs olmasıdır. bazı daha da salak erkeler ise yeniden es kaza birine asık olunca yine aynı hatayı yapar, ihtiras tutku ask derken o karınında götünü kaldırır yine agızlarına sıctırırlar. zannederler ki elbet bir gün kendisi gibi ihtirasla tutkuyla aşkla sevebilen bir karı olacakda sonrasında sımarmıyacak, kadir kıymet bilecek. ulan anla ishte be embesil yok böyle bisi diyorum ama umut fakirin ekmegi dinletemiyorum *
  • kadınların kendisine karı denmesini bile bahane ederek agızımıza sıcmaya kendilerinde hak görmüs kadınlar oldugu sürece her daim karsılasacagımız karılardır bunlar. halbuki türkcemizde karı-koca diye bir tabir vardır. sevgilimize karı dememiz , onu karımız gibi görmekten , ona sahiplendigimizi belirtmekten bska bir sey degildir. daha karı-kadın kelimesinden arıza cıkaran bir kadının (veya karının) artık düsünün yaptıgınız en ufak bir hatayı bile asla unutmayıp senelerce suratınıza vurdugunu. halbuki biz mükemmel yaratılmıs robotlar degiliz, hepimiz hata yapabiliriz , ama kadınlar asla unutmazlar , onlar yapılan hatalrı asla unutmamak ve her fırsatta suratınıza vurarak hem kendi hem sizin hayatınızı zehretmek üzere programlanmıs yaratıklardır...
  • böyle durumlar için atalarımızın çok güzel bir sözü var, kulağa küpe edilesi:

(bkz: sikerim böyle aşkın ızdırabını)
  • sözlükte; yazdıklarımı ısrarla bir taraflarından anlamaya calısarak konuyu alakasız yerlere cekip, kendini haklı cıkarabilecegini zanneden ve bu konuda israr eden bayanlar yüzünden agzınıza sıcacak kadın size yakın gelirmis deyimini türetmeme sebep olmus sevgili tanımı.

ayrica (bkz: sicilacak agiz gote yakin gelirmis)
hesabın var mı? giriş yap