şükela:  tümü | bugün
  • ödipal mevzuları aşamamış, sevgi eksikliğinden mustarip narsistik sorunlar yaşayan cahil küçük bir faşist. hdp'ye oy veren yargılansın diyerek açıkça nefret suçu işleyen bu dandik faşistin kufur edilmesinden mazosistce zevk almasını, aklınca ilgi cekmek icin kıcını yırtmasını, bu ödipal sancılarına saplantılarına veriyorum. geçmis olsun kardeş.
  • tebrikler agitoxin yurttaş, günün moronu ünvanını kazandınız.
  • hdpye* oy verenin yargılanmasını isteyip de esrar öven birine sadece uyarı verilmesi gerektiğine inanan ekşi sözlük yazarı.
  • üzülerek yazıyorum aşağılama amacıyla değil: son derece sönük zekaya sahip biri.

tavsiye: matematik soruları çöz ya da sözelciysen yorum içerikli kitaplar oku. fındık, ceviz, balık vs. sağlıklı beslenmelisin üzülme sakın.

edit:

beni öğretmen zannetmiş :)

o kadar boş beleş meslek dururken kardeşimden biliyorum "eşek gibi çalışan" öğretmen milletine ve onun fazladan 21 günlük tatiline dil uzatırsan kusura bakma terör örgütleriyle bağlantın olabilir. buna şüphe ile bakmam için bin tane neden var.

dikkat ederseniz terör örgütlerinin tamamı önce eğitimi rehin alır.

bir karpuz satıcısının sadece yazın 3 ay çalışarak kazandığı 60.000 lirayı görmeyip öğretmenlerin 11 ay boyunca çalışıp kazandığı 30.000 lirayı hedef alıyorsa ülkemizin eğitiminin üzerinde operasyon yapılıyor demektir.

"operasyon" dedim çünkü bu başlıklar bir merkezden haber alınmış gibi topluca aynı zaman diliminde açılıyor.
  • (bkz: kütük)
  • bilgisinin olmadigi konularda fikri olan cahil bir yazar. escinsellik hastalik buyurmus. sanki kendisi bir doktor, kendisi bir psikolog, kendisi bir sosyolog. kimileri nedense her konu hakkinda fikir beyan etmek zorunda hissediyor kendini.
  • sözlüğü kendi gibi olmayanlara hakaret etmek maksadıyla kullanan yazarımsı. bilmediği anlamadığı konular hakkında ahkam kesen herbokolog. içinin çirkinliği ve cahilliğiyle yüzleşebilse hayatına son verirdi muhtemelen.
  • yeni türkiye insanı. insanlık düşmanı.
  • escinsel bir eksisozluk yazarı.

kendisi, 7 yıllik kocasıyla birlikte kurdukları dernekle , escinsel ciftlerin evliliklerinin turkiye'de yasal olarak tanınması için savasmaktadır. takdirlik bir yazardır.