şükela:  tümü | bugün
 • bugün hayatının ayarını mehmet demirkol'dan almış sözüm ona gazetecidir. hürriyet gazetesi spor sayfasının fenerbahçe şakşakçılarından. bu tip holigan gazetecilerin gidip taraftarı oldukları kulüplerin resmi yayınlarında şakşakçılık yapması çok daha adil olur.
 • şakşakçı değil gerçekçidir; http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/17337240.asp
 • eğer tarafsız bir gazeteci olsaydı son on senede aleyhine en fazla penaltı kararı verilen takımın-dört büyükler içerisinde- trabzonspor olduğunu da yazması gerekirdi. öyle seçilmiş cümlelerle gazetecilik yapılmaz. sonra mehmet demirkol bile kapağı takar adama. merak eden spor servisi programının tekrarını izler. nasıl bir kapak taktığını takip eder.
  tanım: hürriyet spor servisindeki fenerbahçe holiganlarından biri.

  edit: mehmet demirkol bugün çıkan haberi için "kullandığı lisanla ancak fenerbahçe dergisinde çıkmalı bu haber" demiştir. çok tarafsızmış gerçekten.
 • meriç tunca'nın kankası. gazeteci filan değil; mürekkep yalamış holigan.
 • mehmet demirkol'un dediği gibi fenerbahçe dergisinde dahi yazamayacak "gazeteci". zira fenerbahçe resmi sitesinde, kendisine açık açık yalancı denmiş durumda.

  kendi blog'unda yalanlanmış bir haberi, fanatizmine kapılarak paylaşmaktan geri durmayıp ifade ettiği gibi; yorumsuz:

  http://www.fenerbahce.org/…etay.asp?contentid=20760
 • yalan yanlış haber yapan gazetecimsi.
 • bugünkü alex'i manchester city istedi, fenerbahçe reddetti haberiyle sabah sabah beni yarmış olan gazetecidir.

  haberin içeriği ayrı bir komik:

  "al-sadd kulübü yetkilileri fenerbahçe’nin brezilyalısı alex’i hayranlıkla takip ettiklerini söyleyerek ingiliz kulübü manchester city’de hisseleri olduğunu belirterek alex’i ingiliz devine satıp satmayacaklarını sordular. alex’in manchester city’de rahatlıkla oynayabileceğini söyleyerek bu teklifi ileten arap menajerlere sarı lacivertlilerin yanıtı net oldu. bedel ne olursa olsun alex’i kesinlikle satmayı düşünmüyoruz."

  al-sadd kulübünün manchester city'de hisseleri varmış da, arap menajerler kendi başlarına alex'in manchester city'de rahatlıkla(!) oynayabileceğini düşünmüşler de, o yüzden oraya alacaklarmış. ama işin komik tarafı ortada ne manchester city'nin başkanı var ne de teknik direktörü.

  olayın aslı ise şu: fenerbahçe'nin efsanesi, türk futbolunun taçsız kralı alex de souza'ya tek bir teklif geliyor, teklifi yapan takım da al-sadd. türk futbolseverinin %95'inin hangi ülke takımı olduğunu bilmediği ve ancak %20'sinin doğru tahmin edebileceği al-sadd kulübü yani.

  bunu gururuna yediremeyen ahmet ercanlar da oturup "al-sadd istedi ama kendi için değil aslında manchester city için istedi" diye bir haber icat edip bunu hurriyet'te yayınlattırıyor.

  ne komik bir ülkeyiz ya.
 • twitter hesabında "pfdk emre'nin ırkçılık yapmadığını tespit etmiş demek ki. görüntülerde ırkçılık yokmuş. emre haklı çıktı. görüntülerden anlaşılacak demişti" yazarak utanmazlık ve pişkinlik konusunda nirvanaya ulaşmış tip.
 • son fener-trabzon maçında onur karabudak ile yanyana maçı seyrettiği söyleniyor.. onur'un kafasından seken makara buna denk gelmiş..
 • yaptigi haberlerin cogu tutmayan, hele x isim %99 geliyor veya gitmiyor deyince tam tersi olan kisi. (gazeteci demeye bin sahit)

  simdi de unlu koc messina %99 fener'de yazmis. bakalim ne olacak.

  emenike %99 gitmiyor dedi, adamin 2 saat sonra transferi aciklandi. aziz baskan su gun %99 cikiyor diye milleti hem gaza getirdi, hem de umutlandirdi, ne cikan var ne de bisey...

  '%99 kolpa ahmet' benim icin ahmet ercanlar.