• genç yaşına rağmen saçlarına hafif ak düşmüş, 5 senelik olmasına rağmen bir sürü kemancıdan daha ileri seviyede olan, metin kahramanın grubunda yer alan, yeditepe oda orkestrasında birlikte çaldığımız, marmara üniversitesinin yetişirdiği adam gibi adamlardan bir kemancı kişilik...
  • o kadar güzel helal hoş olsun diyen biri ki,bütün içtenliğimle buraya yazacağım tek şey içtenliğidir.
    munzurda görüşemesek de istanbulda beraberiz diyelim şimdilik.
    nasıl iyi bir müzisyen olduğundan bahsetmeye gerek yok. daha neler yapacak neler? bir umudum da onda.
  • metin kemal kahraman'la birlikte çalan, onların şarkılarına ruh veren müzisyen. saçlarındaki aklardan değil de ustalığından 1982 doğumlu olduğuna inanamıyor insan.

9 mayıs'ta şişli kent kültür merkezi'ndeki konserde solistleri geride bıraktı desek yeridir sanıyorum. herkesin önünde nota defteri varken kendisi tek bir ritmi dahi kaçırmadan öyle şeyler yaptı ki, nota defterinin her köşesini aklına kazıdığına eminim.

çok duyacağız daha adını. yolu açık olsun.
  • kemana hakimiyeti zaten ortada. bir de konserine gidenlerin bildiği birşey var.

yazımı kışa çevirdin'i bir söyler, vay ki vay.
  • munzur vadisini koruma amaclı sarı gelin yorumu ile karşımızda.
  • lise yıllarımın başından beri her okul dönüşü ve bol zayıflı karne sendromlarında kendimizi orta halli şehrimizin ötelerinde, dağa bayıra vurup kah kendisinin keskin dimağ ve zehir gibi mantık mekanizmasından kah benim iki dakika rahat duramayan elim kolum ve mütemadi bir bilgi açlığım sebebiyle sürekli bir şeyleri tartışıp, bir şeyleri bozup tekrar yaparken bulduğum cansiper.. son hatırladığım ise, müziğe sırf tek yönden değil de daha geniş pencerelerden vakıf olmak adına bir kaç koca yaz mevsimini bir enstruman atölyesinde gitar, bağlama, keman, çello zımparalarken, o sıcak yaz günlerinde yuttuğumuz polyester tozlarıdır. ne işe yaradığına gelince bu aktivitelerin;

belki ben o günlerden kalma bir astım - bronşit rahatsızı bile olamadım ancak şu anda kendisi türlü başarılarına karşın helecan yapmadan, kemanının abanoz klavyesine aklının ve ruhunun duygu dolu haritasını parmak uçlarıyla ustaca kodlayan bir müzisyen olarak yuvarlanıp gidiyor olmalı biryerlerde.
  • yeni projesi ile youtube'da boy göstermektedir. dinlemesi pek keyiflidir.
    iyi insan,iyi müzisyendir.
  • özellikle metin kemal kahramanla sırdır performansından sonra düşündüm ki gideyim yurtdışına azcık para kazanayım sonra ahmetciğime bir stradivariusla sırdırı yeniden icra edebilmesine imkan vereyim. bende bu hissi uyandırdı..
  • (bkz: #59612090)
hesabın var mı? giriş yap