şükela:  tümü | bugün
  • her seçim öncesi gaza gelip, seçim sonrası hüsrana uğrayan kesim.

bakın! ak partili filan değilim. yıllardır ldp'ye oy veririm. ama çok fazla umutlanmayın sayın yazarlar ve okurlar. ne meclis çoğunluğu ne de başkanlığı kaybedecek ak parti.

imza: bir dost...

edit: ldp'ye neden küfrediyorsunuz arkadaş! benim tercihim bu.

edit 2: aminoğullari favorilemiş entry'mi . yanlış anlamayın, yazarın nicki...
  • başkanlığı bilmem ama meclis çoğunluğu işi zor hayatı tekrarlardan ibaret zanneden penguent rumuzlu arkadaşım..

imza: toplumcu
  • bırak akp'nin kazanmasını, bu kadar oy alması bile ne kadar iğrenç insanlarla yaşadığımızın acı bir göstergesidir.

imza: realist
  • 7 haziran da %40 ile hükümet bile kurmayı beceremeyenlerin ilüzyonu , evet kardeş akp nin hükümdarlığı da geçici , öyle ya da böyle inansanız da inanmasanız da bir gün gücünüzü kaybedeceksiniz o gün işte bu gün, şoka hazır olun ,24 haziran akşamı kalp krizi geçirmeyin.
  • çoktan kaybetmişlere inanan ak trollerin maaşı kesilene kadar, muhalifler iktidar olacaktır...siz karaktersizce devam edin para muslukları kesilecek o zaman görürüz...

tanım: omurgasızların açtığı başlık...
  • kendisi ölene kadar ak parti’nin iktidarda kalacağını zanneden ak çomardan daha realisttir. çünkü bir çok sözde güçlü liderin nasıl gittiğini görmüştür.
  • twitter'daki 'tamam' yanılgısına kapılmıştır
  • (bkz: dolar 4.26'ya düşünce susan ekşici muhalife çağrı) başlığını okuduktan sonra karar verdim.
    eğitimliyim, kültürlüyüm, sorgulayan bir muhalifim diyen dangoz bile okuduğunu anlamayı bırak başlığı görünce midye görmüş lapin gibi atlıyorsa rte ilk turda işi bitirir.
  • aslında bilinç altında bu işin farkındalar fakat umut olmadan yaşamın bir anlamı yok. bir sandıktaki chp li arkadaş; her seçimde yenilgi ile çıkmaktan nefret ettim artık demişti. inanın çok ağır bir travma yaşanıyor muhalif kesimde. yapacakları hiçbir şey yok. 2028 e kadar beklemek zorundalar.