• bizim ülkede 50 bin avrodan aşağı satılmaz. ötvsi, kdvsi derken geçer bile o rakamı. sesli iletişim kuruyorsa trt payınıda ekle buna ohooo..

araba alırken 1 kendimize 2 devlete alıyoruz. sex robotu alırkende birini biz, 2 sini devlet siker. dolaylı olarak tabi bizide siker.

birde ister misin bu motor diyip, motorlu taşıt vergisi koysunlar. işin yoksa 6 ayda bi hatunun vergisini öde.

sonra buna tecavüz eden sapıklar türer kaskolatmak gerekir derken astarı yüzünü geçer dostlar ayıktırıyım..
  • ulan robot bile parası olana verecek ee ne değişti o zaman.
  • haberde yazdığı gibi gerçekten akıllılarsa, bana vermeyecek olan robotlardır :(
  • peki şimdi ben bunu alıp insanlara saatlik günlük kiraya versem pezevenk mi oluyorum?
  • korkutan senaryoları akla getiren gelişmedir.

bir kişi bile dememiş
    (bkz: westworld)
    ulan hepiniz oradaydınız be...
  • - beyefendi iyi günler
    + buyrun
    - sizden bir robot almıştım, ama bozuk çıktı
    + nedir sorun?
    - vermiyor
    + hiç mi vermiyor?
    - hiç
    + peki bir kontrol edelim, ne gibi bir hata veriyor isteyince
    - valla anlamadım ki, tam elleşmeye başlıyorum "yaaa orası olmaz" diyor, sonra çikolata filan istiyor, gidip getiriyorum, sonra gezmek istiyor, çıkartıp gezdiriyorum, çiçeğini filan herşeyini alıyorum, sürekli birşeyler istiyor, hepsini yapıyorum
    + anlıyorum
    - sonra eve gidiyoruz,
    + sizi salondaki kanapeye yatırıp kendisini yatak odasına kilitliyor değil mi?
    - evet, aynen öyle oluyor
    + beyefendi, robotunuzu türk kızı modunda çalıştırıyorsunuz, modu kapatın, düzelecektir
    - aaa öyle mi, teşekkür ederim
    + peçete?
  • arkadaşa okudum başlığı. dedi ki, ukrayna'da çok büyük ekonomik kriz varmış, doktorun aylık maaşı 100 dolarmış. konuyla alakasını henüz kuramadım, ama çözünce size de anlatırım.
  • umarım devlet tarafından alınıp bazı o.ç larının kurduğu vakıflara da hibe edilir bu robotlar.

böylece çoluk çocuk rahat bir nefes alır.
hesabın var mı? giriş yap