• will and gracede de oynamistir.
  • 30 rock dizisinde, tracy morgan ve dizinin yazari tina fey ile birlikte cool bir televizyoncuyu oynamaktadir. you tubedan gordugum kadariyla iyi komedi yapmaktadir.
  • 30rock'taki görüntüsüne bakınca şöyle dediğim aktör:
    - bu adam kesin menapoza girmiş
  • (bkz: jack donaghy)
  • the getaway'in 94 yapimi yeni ceviriminde karisi kim basinger ile oynami$tir. hatta "bakin bu benim karim, anladiniz mi" dercesine götürmü$tür kadini filmde. kendisine mercury rising ve pearl harbor'da da rastlayabiliriz.
  • 66 nci altin kure odulleri'nde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır komedi dizisi dalında.. 30 rock sağolsun..
  • o kadar yakışıklı ve atletik iken kendini nasıl bu kadar kısa zamanda bu hale soktuğunu anlayamadığım başarılı, amerikalı aktör. bruce willlis'in aksine sıkı bir demokrat olduğu bilinir. bir zamanlar kim basinger ile evliyken karısının kendini başka kadınlarla aldatmasından bıktığını ve bu nedenle boşanmak istediğini açıklamıştı kendisi.
  • 30 rock'ta şov yapan aktör. tina fey, ki gördüğüm en yetenekli kadın komedi yazarı ve oyuncusudur, ile ortaklığı çoktan efsanedir.
  • kendisi beetlejuice filmini izledikten sonra en sevdiğim aktörlerden biri olmuştu. gerek oyunculuğu, gerek görünüşü, her şeyiyle o role çok uyduğunu düşünüyorum. lakin daha sonra oynadığı herhangi bir film bana hitap etmemiştir ama sırf beetlejuice'da oynadığı için bende ayrı bir yeri mevcuttu. mevcuttu diyorum çünkü 2 gün önce fikrim değiştiren bir olay yaşadım:

kendisini abd'de sokakta gördüm ve beetlejuice'a hürmeten yanına gittim ve bir fotoğraf çektirmek istedim. yanına efendice yaklaştım ve "afedersiniz mümkünse bir fotoğraf çektirebilir miyiz" dedim. kendisi doğru düzgün yüzüme bile bakmadan, "kusura bakma fotoğraf çektirmiyorum" dedi ve kaçtı gitti. ama ciddi olarak kaçtı yani.

gerçi günde en az bi 10-15 kişinin benim gibi fotoğraf çektirmek maksadıyla gittiğine eminim. yada filmlerde göründüğünden daha şişko olduğu için de istememiş olabilir. ama yine orada hissettiğim kötü duyguyu anlatamam. ayrıca kamerayı fotoğrafımı çekmek için verdiğim tanımadığım sevimli çifte de rezil oldum. bu performansından dolayı kendisine 0 puan veriyorum ve listenin alt basamaklarına indiriyorum.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
    (bkz: beetlejuice)
  • alec baldwin denince aklıma hep chilly willy gelir.
hesabın var mı? giriş yap