• böyle işaretli ev görürseniz ve yardıma ihtiyacınız varsa, karnınız açsa, çay içmek istiyorsanız hiç çekinmeyin girin; güvendesiniz.
  • bu eylemi yapacak son kişilerdir türkçüler. klasik bir çomar eylemi gibi duruyor.
  • boş beleş işlerin bir numaralı şehri olma yolunda ilerleyen malatya'da sıradan bir hadise.

çomarlikta yozgat'ı geçtiler yeminle.
  • atrih tekerrurden isabet sozu her seferinde ispatlaniyor. nefret insani nasil canavarlastirir görüyoruz.
  • kontrolsüz başına buyruk, sırf ortalığı bulandırmak için yapılmış olduğunu düşündüğüm eylem.

hayır zaten, ülkede kimin ne bok olduğu zaten belli. bunu bürokratlar, siyasiler, hatta kıçı kırık şube müdürün bile biliyor senin alevi olup olmadığı tc numarana bakarak.

e demek ki o zaman amaç ne ?

amaç gündemi germek, tıpkı ardı arkası kesilmeyen atatürk büstlerine saldırı haberleri gibi.

geçtiğimiz senelerde de benzer haberlerle karşılaşmıştık. sırf toplumun nabzını ölçmek maksatlı. bi sikim yapamazlar, alevi düşmanlığı yapmak için kapılara işaret koymaya gerek yok. zehirli dilleri ve zihinleri koydukları çarpılardan daha tehlikeli ha keza.
  • devletin bir an önce bunu yapanları bulup cezalandırması gereken iğrenç olay. kimse bu ülkede vatandaşlarının arasına nifak tohumu ekemez. yok öyle arkasına çoğul grupları alıp kendisinden farklı gördüğü kişileri etiketlemeye, sindirmeye çalışmak. bu ülke insanları çok acılar çekti. ama bugün hala türkiye'deki tüm kesimler bir arada yaşama inancını her şeye rağmen kaybetmiş değil. birbirimizin farklılıklarına saygı duyacağız, herkesi kendimiz gibi şekillendirmeye çalışmayacağız, çocuklarımıza sevgi aşılayarak yetiştireceğiz ki bu ülke huzurlu bir ülke olsun. bu iğrenç olayın faillerinin bir an önce yakalanmasını istiyoruz.
  • 600’lü yıllarda baş gösteren taht kavgasından, kimin halife olacağı tartışmasından doğan mezhep anlayışından dolayı adamlar gelip 1300 yıl sonra kayısı diyarında boya israfı yapıyor.
    bir alevi olarak yeter artık bıktım sazından da ceminden de aleviyim deyince oluşan south park sessizliğinden de...
    ya bırak ben ötme bülbül ötme diye döneyim, sen camiide ayakkabılarını çaldır, şafii eline köpek değince abdestim bozuldu diye ağlasın...
    üçten fazla alevi yan yana gelince madımak olayına potansiyel olacağız diye korkuyoruz resmen, rahat verin bize ya.
  • " önce alevileri almak için geldiler ve ben siktirin gidin lan orospu çocukları, bu sefer değil" dedim.
    bu sefer komşularımızın çığlıklarına kulak tıkamayacağız.
  • açık yazıyorum;

bu eylemi ülkücülerin veya başka bir topluluğun yaptığını iddia etmek bizi 70’lere götürür. iç savaş isteğidir bunu iddia etmek.

malatya’da durduk yerde bunun yapılması eski bir yöntemdir alenen. bölemeyeceksiniz bu ülkeyi!
  • magara devrinden kalma ve artik komik olan eylemdir. türk milleti bunlari yemiyor artik.
hesabın var mı? giriş yap