şükela:  tümü | bugün
32976 entry daha
 • aradığı birebirde adam geçebilen, ayaklarına hakim, hava toplarında etkili, bakire, iyi sevişen, kılsız ve sarışın santraforu halen alamamış canımız ciğerimiz.
 • volkan şen denen hıyarın adını beşiktaş ile beraber ananlar önce gidip futbol 101 dersi alsınlar.
 • şike ile şampiyon olmak yerine sike sike şampiyon olmayı tercih eden takımdır. büyük onursal başkanımız süleyman seba'nın dediği gibi gerekirse hakemleri de yenerek şampiyon olur.
 • fabri
  gg - pepe - mangala - adriano
  atiba - oğuzhan
  lens - talisca - babel
  negredo

  tolga
  beck - mitrovic - atınç - tosic
  quaresma - necip - tolgay - caner
  cenk - ba

  ne güzel olur değil mi?
 • atinc nukan ve ersan adem gülüm gibi 2 tane sacma sapan futbolcuyu 6-7ser milyon euro civarinda paralara baska kulüplere satarken sesi cikmayan ama ertugrul taskiran 1 milyona satilinca ovvvv. fenerbahce gibi bu ülkeye kaleci yetistirmede 1 numara olan bir kulübün 3. kalecisi kaca satilmaliydi sayin tinerciler.
 • bak yemin ediyorum bu paralı köpeklerde bir santim akıl yok amk. gelmiş boluspor'un 1m euroya oyuncu alabileceğini söylüyor. tam bir paralı köpek. beynini teslim etmiş salak. oğlum laf anlatacağım ama yeminle soğudum siz köpek olduğunuz kadar beyinsizsiniz lan.
 • atınç'ı batman linyitspor, ersan'ı da domalan idman yurdu fahiş fiyatlara aldığı için uefa tarafından transferleri araştırılmalı ve ceza almalıdır.

  beşiktaş'tan nefret edene hiçbir sözüm yok, olabilir. ama gerizekalılığa toleransım yoktur.
 • --- spoiler ---

  kaleci yetiştirmede bir numara olan kulüp
  --- spoiler ---

  okumayın devamını gerek yok, zamanınıza yazık..

  2015-2016, 2016-2017 ve 2017-2018 sezonu şampiyonudur.
 • almanlarla kara para akladığı iddia edilen kulüp. bak korsan film, müzik bile kullanmayan adamlardan bahsediyorlar. bu arkadaşlara laf anlatmaya çalışmak bile israftır zaman kaybıdır. yiyiniz, içiniz ama israf etmeyiniz.
 • 6 milyon euro'ya atınç ve ersan 'ı satmak transfer başarısıdır ancak basit bir bakkal hesabı yaparsak 7,5 'a marcelo'yu satmak aptallıktır, atınç'ın ersan'ın takıma sağladığı katkıyı bonservis bile ödemeden bir başka oyuncuyu getirerek sağlayabilirsin, ancak marcelo'nun sağladığı katkıyı sağlamak için yine en az 7-8-9 milyon bonservis ödemen gerekir ve bu adam kesinlikle marcelo'dan daha fazla maaş alacaktır, yani marcelo'nun başarılı bir transfer sayılması için 15 milyon gibi bir rakama satılması gerekirdi, yani sonuç olarak makul bir bonservisle aldığın ve makul bir maaş verdiğin marcelo sana iyi bir katkı veriyorsa ne gerek vardı böyle bir aksiyona?????
  pepe....3 yıllık maliyeti bonusuydu imza parasıydı derken 16 milyon euro, peki bunun yerine 10 milyon bonservis istenen vida alınıp yıllık 2 milyon maaş verilseydi daha iyi olmaz mıydı...pepe vida'dan daha iyi bir oyuncu yaşına rağmen ama vida'dan bonservis elde etme şansın var ve pepe'den maximum 2-3 sene üst düzey verim alırsın ancak vida'dan en az 6-7 sene götürür.....
  tekrar belirtiyorum pepe-tosic, pepe-mitrovic seni her türlü ligde götürür ama bir galatasaray'lı olarak beşiktaş 'ı her sene şampiyonlar liginde grupları geçen uefa 'ya kalırsa da yarı final,final oynayan bir takım olarak görmek isterim, marcelo'yu satıp pepe'yi alırsan bu sezonu kurtarırsın ama marcelo'yu satmayıp vida'yı alırsan önümüzdeki 4-5 seneyi kurtarırsın, burda vida ismine çok takılmayın 8-10 milyon euro üst düzey bir çok stoper bulursun (bkz: simon kjaer), ilk aklıma geldiği için söyledim ve bu oyuncuyu alırken riske girmezsin kalitesi ortadadır , ama 3-5 milyona aldığın oyuncu risktir, mitrovic, marcelo, rhodolfo, milosevic bunların hepsi bu paralara alındı ancak sadece marcelo beklenen katkıyı verdi....
  vincent aboubakar.....3 kiralama 3 ,5 maaş bir yıllık maliyeti 6,5 milyon euro......... sen gittin 7,5 verdiler diye marcelo 'yu sattın
  sonuç olarak beşiktaş son 4 yılda transferde olumlu hamleler yaptı ancak feda dönemi uygulamaları sonuca ulaşmıştır artık daha çok vizyon sahibi olmak ve önümüzde ki 4-5 senenin sistemini hazırlamak gerekir
16 entry daha