şükela:  tümü | bugün
35568 entry daha
  • akhisar'a kendi evinde gol atamamış bu takım. hahahhaha.

biz bunları çok uyardık geçen sene. gidin galatasaray başlığındaki yazılarımı sıradan okuyun. dedik biz galatasaray gelir, hevesin kaçar diye.

bakın burdan devam edeceksiniz: (bkz: #72151637)

fenerle kol kola, baskete devam.

şerefli üçüncüler sizi...

edit: şuna bi göz gezdirin.
  • (bkz: 17 kasım 2017 beşiktaş akhisarspor maçı)'nı kendi evinde kazanamayarak 2017-2018 türkiye süper lig sezonu şampiyonluğuna havlu atan takım.

bu saatten sonra şampiyon olması (bkz: mehdi) mucizesi gibi bir şey.

daha 12. hafta yeeaa diye uzun uzun entry yazıp tespit sıçacak olanların da kalbini kırarım bak. hem teleset mobilya takımını kendi sahanda yenmiyorsan da zaten şampiyon olma. şimdi gidin şampiyonlar ligi'yle tatmin olun. sezon sonunda da biz ikinci tura çıktık yeea diye övünürsünüz.

not: ligde şampiyon olmadan avrupada kupa alsan bile sikeyim böyle avrupa kupasını. net.
  • son iki maçında gençler ve alanya'dan 7 gol yiyen zayıf akhisar'a 35 bin seyircimiz önünde gol atamayan takım. aşırı da pozisyonumuz yok rakip 10 kişi kalmasına rağmen. kendi sahamızda neredeyse 2 aydır maç kazanamıyoruz. o zayıf kadrolarla, köhnemiş inönü'de bile iç sahada üst üste bu kadar kaybımız yoktu. takımda bazı oyuncular artık olmayacak defalarca yazdık. tekrar etmeye gerek yok.. beşiktaş'ın asıl sorunu gelecek sorunu, geleceğimiz karanlık görünüyor bu kafayla. kısa vadede ise artık ligde puan barajının düşmesini bekleyeceğiz 12 haftalık oyunumuz lig 6.lığı oyunu. hoca ve takım zaten ligi umursamıyor ama porto maçında da ciddi endişeliyim avrupa'daki bir travma bizi çok geriye götürür aman..
  • bu sene istiyosa süper final de yapabileceğimiz 3. büyük. eski başkanınızla konuşun bu konuyu. ayarlar o. son maçı telsim arena'ya yazsınlar ama. beyaz ışıkları karartmayı severiz.
  • şampiyonluk yarışında artık işi çok zor olan takım. şl de zaten gruptan çıkar çıkmaz elenecekler. haydaaa kaldık mı süt kupasına.. :((
  • hayal kurmak umut yeşertmek güzel ama herhalde şampiyonlar ligi için 2.lik mücadelesi verebiliriz.
  • sıkıntı yok. rahat olun beyler. kabul ediyorum boktan bir 2 puan kaybettik. lakin galatasaray ile aramızdaki puan farkını 4 e indirdik. sen dur bakalım başakşehir maçından puan alabilmek o kadar basit değil. enseyi karartmayalım yine hak ettiğimiz bir 3 puan vardı ama olmadı. bazen şans gerekir. rakip kalenin önüne otobüs çekip maçı çirkinleştirdi. olur böyle. ama rotasyonlar felaketimiz olacak ondan çekiniyorum.
  • gecen hafta yazdim kufur yedim.

25 milyon euroluk mega star, formunun zirvesindeki ultra cenk tosun super lig gol kralliginda ilk 10 listesine gecen hafta daha yeni girdi.

takimin en golcusu de kendisi.

durum buyken işimizin cok zor oldugunu soyledim. cenk formayi hakediyor geyigine negredoyu takima bir turlu adapte edemedik.

babel ekstra form gosterdi de biraz idare ettik.

babelle cenk formdan düşse super ligte maç kazanamayiz. cok ciddiyim.

super ligte gol atacaksin. kural bu. 10 senedir eksisozlukte bunu yaziyorum.

gs bizim 2 katimiz gol atti merdeyse ve liderler. kural basit yav. gol atacaksin.

sen ayagi iyi oziyi kestin, taliscan formsuz, q7 gol atamiyor.

elinde bi lens bi negredon var. onlari da adapte edemedin.

ne bekliyorsun?? gol atacak oyuncun yok. super ligte gol atamadin mi siradansin. bu kadar basit.

babel ve cenkten başka gol atan adam yok 35 kişilik kadroda. onlarin da attigi gol 6-7 zaten.
  • önümüzdeki şampiyonluğunu en az 5 yıl sonra yaşayacak türkiye'nin üçüncü büyüğü.

sinsi sezon sonunu göremez. şampiyonlar liginde bayern falan çıkarsa 10 tane yiyip gelirler. sinsi sezon sonunda trabzon'a döner. orda tıslamaya devam eder. beşiktaş seneye kariyerli yabancı hoca getirir. emekliliğe yakın 1-2 oyuncu alır. "cenk 80 milyon len mq" dedikleri adamı malatyaspor'a bedavaya verirler.

tinerciler de başlar "sevinmek için sevmedik len mq" demeye. "her şey tüpçünün yüzünden len mq" demeye devam. bi de böyle samsunspor maçı gibi sığınacakları bi maç çıkarsa baya eğlendirirler. bakın bunlar her 5-6 yılda bir yaşanan şeyler.

üçüncü büyük oldukları için doğal karşılamak gerekiyor. mayalarında liderlik, üstünlük yok.
  • yarak kürek puan kaybetmeye akhisar maçı ile devam eden takım.

artık radikal kararlar almanın zamanıdır. quaresma kesilecek mi? kesin. atiba kesilecek mi? kesin. şenol hoca kesilecek mi? kesin. kimse vazgeçilmez değil, aslolan beşiktaş'tır. ucu nereye dokunursa dokunsun, eğer ortada kanayan bir yara varsa, büyümesini beklemeden yapın şu pansumanı, daha da büyümesine izin vermeyin. izin verdiğiniz zaman işte böyle takımın sahibi gibi her topun başına geçip, diğerlerini küstüren baş belaları ortaya çıkıyor.

bu soktuğumun liginde başakşehir denen ucube takımdan medet umar hale gelmek istemiyorum. çok mu şey istiyorum?
27 entry daha