47219 entry daha
  • beşiktaş’ın neden vasat bir kulüp olduğunu anlamak için son 20 yıldaki kaleci tercihlerine bakmanız yeterli olacaktır.

(bkz: ıke shorunmu)
    (bkz: fevzi tuncay)
    (bkz: loris karius)
    (bkz: tolga zengin)
    (bkz: cenk gönen)
    (bkz: hakan arıkan)
    (bkz: denys boyko)
    (bkz: thomas myhre)

böyle bir kulübün son 20 senede 4 kez şampiyon olması beklentilerin de üstünde bir rakamdır
  • sosyal medya hesabı ergenler tarafından yönetildiğini düşündüğüm takım.

link şöyle bir tweet atmışlar fakat yanıt verme butonu pasif gözüküyor. şey gibi olmuş soru sorup birisinin ağzını bantlamak gibi.

bu kulüp neden bu kadar ezik şekilde yönetiliyor acaba. yani gruplardan yenilmeden çıkmak ya da 18 puan ile çıkmak yahut 10 puan ile çıkmak arasında ne fark var. sonuç olarak 4 takımın yarıştığı bir grupta amaç bir şekilde üst tura yükselmek yani bunun kazandırdığı ekstra bir durum yok.

hayır işin komik tarafı normalde birinci çıkan takım diğer grubun ikincisi ile eşleşeceği için bunu bir avantaj gibi görürler fakat bunlar gitti bayern ile eşleşip yarım düzine gol yediler iki maçta.

neden böyle bir hatırlatma yapma gereği duydular anlamak güç. tarihlerinde tek avrupa başarısı bu olduğu için hatırlatmak istediler sanırım.

yazık üzücü. insan böyle tuhaf şeyler görünce başkası adına utanıyor. koskoca beşiktaş camiasının attığı tweete bak.

şampiyonlar ligin'de beşiktaş'dan başka namağlup çıkan takım söyleyin yazıp mention alımını kapatmışlar :(

tamam gruptan çıktın da bu başarıysa bunu yapan başka türk takımları da var. fenerbahçe, galatasaray gibi.

düşünsenize galatasaray resmi twitter hesabı şampiyonlar ligin'de ilk kez çeyrek final oynamış takımı yazın bakalım :)))) diye tweet atıp mention alımını kapatıyor. yemin ederim yerin dibine girerdim utancımdan.

türkiye'nin 3. en büyük takımının gövde gösterisine konu olan tweetidir. *
  • üstteki yazara katılıyorum,
    örneğin beşiktaş o yıl bulunmadığı bir ligde elenen kendi ülkesinin takımına nazire yapar gibi yediyüz yıl önceki kupayı paylaşsa utancımdan yerin dibine girerdim neyse ki böyle bir ezikliğe imza atmadı.
  • son dönemde elektrik faturalarınin bile ödeyemeyecek durumda olan jimnastik kulübü. başkanlarının yalancısıyım.

ama bir müjdem var. 1 haziran itibariyle hipodromlar aciliyormus.
  • buraya birşey yazıyorsun, hemen mesaj geliyor bir tek siz biliyorsunuz diye. kardeşim elbette bir tek biz bilmiyoruz ama bir icraat de göremiyoruz. yahu şu kartal yuvalarına bir el atın gerçekten. milletin takımı buradan para basıyor. kartal yuvası ürünlerinin hem kaliteleri berabat hem de pahalı. hem mağaza da hem de online bakıyorum, şunu alayım dediğim ürün 5'i geçmiyor. böyle mi para kazanacak klüp burdan ?

formadan para kazanmıyor klüp neredeyse. 250 tl verdiğin formadan klüp çok küçük bir miktar kazanıyor. e yap taraftar forması ordan kazan. hem beko da geldi bu sene. 100. yıl formasının aynısını 10 numara sergen yalçın ismi ile bastır bu sene, yemin ederim bu yılın forması kadar satarsın.

göğsünde ufak beşiktaş, ya da minik kartal armalı polo yakalı tişörtler olsa milet işe giderken giyse fena mı olur ?

şok kampanyalar olsa örneğin 100 tl alış veriş yapan 17. ,54. , 72. kişiye forma, maç bileti, indirim kodu, hatta bir futbolcu ile görüntülü konuşma hediyesi gibi.

ben kartal yuvasında stadın minyatürünün satıldığını görmedim. online mağazada da yok. farklı ebatlarda yaptırılsa ve satılsa herkes evine, ofisine alır.

geçmiş yıllarda şampiyon olunan yıllardaki formalar retro olarak satılabilir, şampiyonluk kupaları biblo olarak satılabilir, sponsorlarınla anlaş o ay mesela 1000. müşterine sağlam bir hediye ver. belki araba, belki ev yada benzeri.

adamların ürün seviyesine bakar mısınız ?

https://store.manutd.com/stores/manutd/en

bu işi belki en iyi yapanların başında geliyor. adamlar sırf çin yılına özel forma çıkardılar. kabul bu seviye başka bir seviye ama bu seviyenin de 5 gömlek değil 3 gömlek altında ol.

bunlar enrty yazarken aklıma gelen şeyler. beğenen olur çok saçma diye olur saygı duyarım. ama en azından birşeyler yapılsa artık fena olmayacak.
  • ahmet nur çebi: "stadımızda uefa standartlartına aykırı ses, müzik ve led düzeni olduğunu ve sürekli uefa'ya cezalar ödendiğini şaşırarak öğrendik. bunu öğrenir öğrenmez yeni ihaleler yaptık. sıkıntılı ses düzeni ve led düzeni düzelecek."

kulüp içindeki birimlerin birbirlerinden bu kadar habersiz olması normal mi? vodafone park uefa standartlarına uymadığı için beşiktaş düzenli olarak ceza ödüyor ama başkanın yeeni haberi oluyor.