şükela:  tümü | bugün
40283 entry daha
  • iki tane ne idüğü belirsiz şekilde yönetilen rakibi var. adamların mevcut başkanlarına karşı adaylar var ve birisi aday olan için gelsin, diğeri de gelmesin diye kampanyalar düzenliyor lan:)

hayır biri altı ayda bir düzenli olarak başkan değişiyor. başkan lan bu başkan, koskoca camia başkanı ama oyun hamuru gibi habire başkan değiştiriyorlar amk:) öteki de hiç değiştirmiyor, çok ilginç lan:)

benim anladığım birinde sistematik bir döngü oturtulmuş, periyodik olarak gelen yiyor içiyor ve gidiyor. yani sen çok yedin, ben az yedim durumu söz konusu değil. aynı liseden mezunsan gel baba, sen de ye sonra aramızda tatsızlık olmasın tadında bir sistem kurulmuş. diğerinde oyuncağını kimseyle paylaşmak istemeyen ergen modeli var. anaya babaya atarlar, sikerim lan ben böyle evi değiştirin şunu demeler:)

olum buradan bakınca kimlerle mücadele ediyoruz, çok komik değil mi lan:)
  • bu sene avrupa'nın en çok büyüyen kulübü olmuş kartalım. ayrıca türk takımlarının en değerlisiymiş ve avrupa'nın en değerli 32 takımı listesinde de 23. sıradaymış.
  • uefa avrupa ligi gruplarına kalabilmek için oynayacağı 3 ön elemeden ilkindeki rakibi 19 haziran'da belli olacakmış.
  • düne kadar başkanı tüpçü olan tipler gelmiş bugün millete laf atıyor. fenerbahçe başkanı devlet yalakası değil en azından. başkanınız iki gün sonra belediye başkanlığı için istifa ettiğinde göreceğiz götünüzü. amk çocukları sürekli millete laf atıyor cevap gelince ise "başlığımızda ne işiniz var" diye kendilerini parmaklıyorlar.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: aynen)
  • kendi başlığında üç paragraf rakip takımları ile ilgili yazmış gerizekalı. sene boyunca ahkam kesen dalyarak he bu arada. çarşaf çarşaf göt oluş hikayesi var. şimdi başkan üzerinden vuruyor. kendi başkanı sıyın cımhırbışkınına yaranmak için atatürk pankartı hakkında eleştiri yapıyor. gelmiş elalemin başkanlık seçimi üzerinden kafa bulmaya çalışıyor.

neyse hazır ramazan ayındayız fikonuza söyleyin de bikaç sahur programına katılsın. belki sıyın cımhırbışkınısı bişeyler yapar önümüz sezon için :)

nasıl siktik ama başkansız başkansız :)

tanım: leş gibi taraftarlara sahip takım.
  • başlığına yeni fetullahçı kızların dadandığı aşkımız. yallah bostona.
  • 6 ayda bir başkan değiştirmesine rağmen her başkanı şampiyonluk gören takımla karşılaştırılması abes lig 4.sü. denginiz olan konyaspor'la karşılaştırın tarihinizin en iyi dönemi olan son 2 senede kupa sayıları eşit. dua edin de akhisar'ı yenelim yoksa o da size yetişecek.*
  • hentbol dışında başarılı olabilen amatör şubesi yok bildiğim kadarıyla.

bence ekonomide bozukken bu sefer ciddi şekilde amatör şubeleri kapatmayı düşünmesi gerekiyor.
    geçen sene erkek ve kadın basketbol takımları umut veriyordu, bu sene ikisi de kepaze durumda. voleybolda küme düşenler falan var. yarışmacı olamıyorsak beşiktaş adının buralarda olmasına gerek yok.
    mesela banvit'in ligde olması ya da play-off'da olması reklam amacıyla onlar için yeterli ama beşiktaş'ın burada zarar etmesine gerek yok.