şükela:  tümü | bugün
31890 entry daha
  • rmk marine takımı da playoff serisinde karabük'ü yendi. hayırlısı.
  • şu an trt başında uefa finalini beklerken kendilerini izleyememekten ötürü içimi biraz buruk bırakmış takım. lyon'un kazmalarından daha yetenekliydik artık seneye cl'de bizi heyecanlandırırlar. manu'yu da biz yenmiştik bu final takımlarından birisinin türk takımı olması hiç de ütopik olmazdı.

not: sonsuza dek fenerbahçe
  • ceyrek final macinda abobakari ve marcelosu olsa, mitrovic kamyonuna verilen parayi fikret baskan barda pavyonda bayanlarla yese 2017 uefa finalini yapacak takımdı.
  • lyon ile penaltı atışlarında louis van gaal'in yaptığı gibi kaleci değişikliği yaparak biraz daha uzun tolga zengin'i almış olsaydık bugün belki stockholm'de olabilirdik. tolga ile ilgili 11 adet entryim bellidir, halamın testisleri gibi kulağa gelse de bu bir ihtimaldi. lyon'un özellikle 2. penaltısı sanki çıkarılabilir bir penaltıydı. deyimi yerindeyse fabri'nin boyu yetişmedi.
  • son seri penaltı atışlarında tolga zengin'i izlemiş olanlar sanırım üstteki entry için hasiktir butonu falan isteyebilir moderasyondan.

https://m.youtube.com/watch?v=qf6rek0qubk

adam kaleci değil biz ne tartışıyoruz.
  • abuş
    babel talisca lens
    ozzy tolgay
    adriano j.mathieu marcelo gg
    fabri

yedekler:
    utku yuvakuran
    andreas beck
    caner erkin
    mitrovic
    tosic
    abdourazack traore
    atiba
    necip
    eslem
    cenk tosun
    töre
    aras/genç bir 4. kanat
    pektemek(veya ömer şişmanoğlu)
    atınç

25 kişilik kadro, bol rotasyon, bol alternatif, düşük bütçe, yeterli homegrown.

hadi inşallah.
  • sözlüğü okurken bu başlığa denk geldim. ne yazmışlar bir göz gezdirdim.

yukarıda renkliler bjk'yi kıskanıyor denilen bir yazı okudum. düşündüm neden böyle demiştir diye. mantıklı bir açıklamasını bulamadım.

lig şampiyonluğunu desen "renkli" dedikleri klüpler 15 yıl önce 3. yıldızı taktılar. avrupa başarıları desen bjk'nin elle tutulur bir başarısı yok.

psikolojilerini yavaş yavaş anlıyorum artık. ne de olsa uzun yıllar sonra gelen arka arkaya iki şampiyonluğu hazmetmek kolay değil.

edit: imla
  • (bkz: senin ben frontal lob diyen ağzını sikeyim)

edit: frontal lob cümlesini silmiş denyo.
  • tineci diyenlere takılmaması gereken kulüp. markası iyi olduktan sonra çekeriz tineri severiz kendilerini.
  • sözlüğü okurken kayınbiraderinin tesadüfen eline çarpması sonucu bu başlığa denk gelip bir de üstüne yazılanlara şööööyle üstün körü bir göz gezdirip tamamen tesadüfen entry giren arkadaşlara bir soru:

(bkz: yalancıyı siksinler mi?)

pazar akşamı bir aksilik olmazsa bizi geçen yıl bu zamanlar olduğu gibi tura çıkaracak takımımız.
4 entry daha