şükela:  tümü | bugün
 • bunların seks yapmadığını düşünmek embesillik olur.
 • olm öanyak mısınız lan takıldığınız şeye bak 17 yaşındaki kız kucağa alınmışmış lan millet 15 yaşında çatır çatır sikişiyo siz zannediyor musunuz ki aleyna bakire.
  yeni nesil uyanıktır aslında ama hala çok cahilleri var. evlilik başka şey seks bambaşka şey.hem bırakın artık aleynaya bakıp elinizle sevişmeyi.
  kızı da rahat bırakın
 • ilk çıktıkların da yok öyle bişey yaa dedikkerini hatırlıyorum.
 • tatile falan çıktıklarına göre aile sorun etmiyor demek ki. eğer iddaa edildiği gibi aralarında bir ilişki varsa tabi.

  yıllar önce, 28 yaşında bir dallama, 14 yaşında bir kızın boğazına sarılmıştı gözümüzün önünde, bas bas bağırıyordu sokağın ortasında, "sen benden ayrılamazsın kızım, ben manitası terketti dedirtmem." diye kızı elinden zor aldık bunun, temiz de bir dayak yedi.
  sonra kız evine kaçtı ağlayarak. ertesi gün kızın ailesi geldi, hepimize temiz bir fırça attı, "bizim kızımızın namusundan size ne?" diye.
  sonra o pezevenk kızın adını numarasını dağıtmış bi çok yere. ama aile haklıydı, bize neydi, çocuklarının psikolojisinin bozulmasından, henüz çocukken belki de oyun sanarak başladığı bir ilişkinin ardından darp edilmesinden, bize neydi. aileye göre hava hoştu çünkü. ses edemedik. sadece böyle ebeveynlerin taa amk diye düşünebildik, hayret ettik.
  amiyane tabirle "sübyancılığı" meşrulaştıran bir aile gördüm daha evvel, yukarda anlattığım gibi, gerisi de beni artık şaşırtmaz.

  demem o ki, bunlar ünlü olduğundan kimse kimsenin boğazını sıkmaz, aile de haberdar olmasa o çocuk o adamla tatillere çıkmaz. aleyna reşit olduğunda ailesi "biz biliyorduk, bizim kontrolümüzdeydi ilişkileri." derse bizlere bok yemek düşer.
  nasılsa aleyna listelerde başa oynuyor, gerisinin bi önemi yok kimileri için.
 • alan razı veren razı türünde bir ilişkidir. yalnız, fotoğraflarda aleyna'nın sevgilisinin bacakları dikkatimi çekti ilk bakışta hangisi aleyna anlamadım, adamın nasıl tüysüz bacakları var.
 • emrah karaduman'ın 17 , aleyna tilki'nin 30 yaşında gösterdiği ilişki. yalnız emrah seviyor da aleynanın pek gönlü yok gibi. ben şahsen aralarında bir ilişki olduğunu düşünmüyorum. varsa da bizene yaa amaan.
 • bu sübyancı puşt 15 yaşından beri beraber değil mi bunla ? eee ? analdan bile girmiştir şimdiye kadar. hacı hoca cübbeli yapınca 'auuıuauu' bunlar yapınca 'ama herkes yapıyor' amk ergenleri sizi.

  doğru tanım: al gülüm ver gülüm.