15372 entry daha
  • telefon muzigi izmir marsi olan fb baskani
  • şu an canlı yayında açıklama yapan başkan. az önce telefonu çaldı, zil sesini izmir marşı yapmış. bilerek telefonu seslide bırakıp kameralara konuşurken beni arayın mı dedin :d
  • telefon melodisi izmir marsi olan baskan.

(bkz: kocum benim)
  • bugün beinsport'a kendi yayınında giydirirken telefonu çaldı. evet izmir marşı.
  • telefon melodisi izmir marşıdır. kendisi tam bir atatürkçüdür, üzümlü kekim benim.
  • seni niye koc holdinge baskan yapmadilar cok net belli, su konusmalarindan.

"günün hangi saati olursa olsun buraya gelip oynuyoruz. maç saatiyle ilgili bizim herhangi bir talebimiz olmadı, olamaz' dedin,

bu maci 19:00 da oynasaydin, konus derdik, haklisin baskan denirdi. saat 16:00 da oynamissin, hala galatasaraya laf cakma pesindesin.

nasil bir acidir bu...

edit: ali koc ne yapsin, ortada milyon dökmüs, rezil futbol var, taktik yok, oyun yok. bakti gidecek sampiyonluk, simdiden baslamis suclu yayinci kurulus, suclu mhk, suclu tahkim vs.

sezon sonu gelmeyin bana diyor, suclular onlar, ben iyi hoca getiremedim dememek icin, simdiden algiya baslamis.
  • emin ol başkan, göreve geldiğinden beri bu taraftarın seninle en fazla gurur duyduğu an bugün oldu.
  • beklediğimiz şeyi yapmıştır.

sen hele ver o sinyali başkan.
  • erzurumspor maçı sonrası an itibariyle açıklama yapıyor. alttan telefonunun çalması izmir marşı detayı falan gerçekten çok hoş. bu adamı sevmeyenlerin, sportif başarıdan ziyade dünya görüşü ve atatürkçü tutumuna tavır aldıklarını düşünüyorum. açıklamaların en başında da atatürk'ün erzurum'da milli mücadelenin ateşini yakmasını falan anlattı. seviyoruz seni.
  • hodri meydan demiş ve resti çekmiştir helal olsun dediğim başkan.
17072 entry daha
hesabın var mı? giriş yap