• sanki takımdaki dandik oyuncuları ben alıp koydum takıma. sanki yedek kulübende mekmet ekici, elif elmas gibi oyuncular varken bütün sene ben topal joseph oynadım. çift forvet oynadığımız maçlarda öndeyken tek forvete düşüp maçı kaybeden de bendim zaten
  • artık karar verildiğine göre ne desek boş. bize düşen görev (bkz: hep destek tam destek).
  • tinerci rüyasıdır.
  • demek tek sorun aziz değilmiş*. aşırı özgüvenin ve desteğin getirdiği hatalı karar diye düşünüyorum. kim olursa olsun takımı hücum oynatıp ateşleyecek bir teknik direktör lazımdı fener’e, ali koç da olsa aynı mahkum futbol devam ederse tribün ikinci hafta sırtını döner. şimdiden bile dönenler var, twitter ikiye bölünmüş.
    t: doğruysa çok ilginç bir karar.
  • emir büyük yerden gelmiştir. bir kere daha fenerbahçe’nin akp arka bahçesi olduğunu görmüş olduk.
  • canı sağolsun,ben ihtimal vermem ama durum boyle ise bile bir bildiği vardır.
    biz senelerdir bu adamin hasretiyle yaşamışız şimdi ona kavuştuk, geleceğe umutla bakıyoruz.böyle ufak tefek mezvular bizim sevgimize zerre zarar vermez.senelerin pisliğini temizlemek kolay değil.zaman onu elestirme zamanı değil, her zaman destek zamanı.
  • ali görünümlü aziz lan bu..
  • ali koç ne yaparsa doğrudur, rahat olun.
  • (bkz: yav hee he)

aziz ve tayfası sağlam kulis yapıyorlar ama yemezler. ali koç başkanın aykut hocayla ilgili düşüncelerini biliyoruz. taraftar bu kadar heyecanlanmışken bunu baltalamaz zaten. taraftar göze hoş gelen futbol istiyor. fenerbahçe defans yapmaz, yaptırır.

muhtemelen aykut devam etmek istediği için işi zorlaştırıyor. tazminatta anlaşma sağlanınca karar açıklanır.
  • aykut kocaman'ın inanılmaz bir pitch'i olduğunu da gösterebilir. o toplantılarda ne konuşuluyor bilmiyorum ama her seferinde adam işi alıyor.
hesabın var mı? giriş yap