• babası gibi sinema sektöründe etkin olmasını beklediğim ve şu ana kadar hayal kırıklığı yaşadığım tiyatrocu.
  • rahmetli kemal sunal'ı hatırlatan ama oyunculuğunu pek beğenmediğim kişi. güldür güldür çok güzel fakat bazen ali sunal'dan dolayı tadı kaçıyor.
  • iyi biridir saygı gösterin
  • ilk bakışta kemal sunal'dan cok farklı duran, fakat izledikce özellikle sesi ve konuşmasıyla babasını cok hatırlatan kişi.
  • oyunculuğunu, gülüşünü, efendiliğini ve espirilerini beğeniyorum. hatta o saçma sapan polisiye diziyi sırf ali sunal var diye seyrederdim.
  • sırf babasından dolayı bile sempatim var kendisine. ayrıca fena iş de yapmıyor güldür güldür'de.
  • bu sektörde uzun yıllar çalış, yer yer malubiyetlikleri tatmıştır. ama sonunda güldür güldür ile kariyerinde güzel bir imza atmıştır. rahmetli babası kemal sunal bugünleri görseydi eminim onunla gurur duyardı. ben görmesini isterdim. baba oğul aynı sahneyi güldür güldür'de paylaşmaları şahane olurdu.
  • kemal sunal'ın sadece oyunculukta değil evlat yetiştirmede de usta olduğunun kanıtıdır.
  • içinde bulunduğu hiç bir projeyi izlemediğime hiç de pişman olmadığım sevgili saygılı unutulmaz usta kemal sunal 'ın oğlu
  • babası da babası, babası da babası diye diye harcanan güzel adam.. babasını sevenler ve sevmeyenler üzerinden eleştirilmesi veya göklere çıkarılması büyük haksızlık..

tarzına, tavrına hayranım..
hesabın var mı? giriş yap