şükela:  tümü | bugün
289 entry daha
 • islamcılar hürmetle anıyorsa bir sıkıntısı vardır diye düşünüyorum. şu ana kadar düzgün birini andıklarını görmedim.
 • tamamen siyasal islamcı bir natocudur. amerika ve batı emperyalistlerinin desteği ile yugoslavya'nın parçalanmasında görev almıştır. öyle ki iki halk (sırp-boşnak) arasındaki bağın tamamen kopmasını sağlayacak katliamlarda halkına ihanet etmiştir. srebrenitsa katliamından önce boşnak bölgesindeki birliklerini geri çekerek halkını savunmasız bırakmıştır. asıl amacı hiç bir zaman halkını savunmak olmamış ve sırtını dayadığı batı emperyalizmiyle yugoslavya'nın parçalanması için elinden geleni yapmıştır. ateşi bol olsun.
 • sırf sosyalist diye, müslüman öldürdü diye milosevic'i övenlerin hakaret ettiği müteveffa lider.
  boktan ideolojiniz için insanların öldürülmesini savunacak kadar aşağılıksınız.
  bu ülkenin solcusu kadar adi orospu çocuğunu az bulursunuz dünyada.

  edit: aliya nato'cu imiş, nasıl nato'cu ise halkı avrupa'nın ortasında katledilirken nato'dan aylarca ses çıkmadı, en sonunda daha fazla baskıya dayanamayıp ayıp olmasın diye göstermelik müdahale ettiler.
  diktatör katil tito'nun da aq, emperyalizmle mücadele etmişmiş güya, kendi halkına zulmet, boşnakları sırf müslüman diye adam yerine koyma, her türlü şiddeti baskıyı uygula adı emperyalizmle mücadele olsun. hadi oradan.
 • miloşeviç'i sosyalist zanneden ağır cehaletin tutunmak istediği dal.
  miloşeviç ırkçı bir katildir. tito'nun güzel ülkesinin tabutuna son çiviyi çakmıştır. ancak o tabutta aliya'nın da az çivisi yoktur. yugoslav halklarının özgürlüğü için savaşan partizanlara karşı nazilerle işbirliği yapacak tiynettedir.

  tito'nun ülkesi mükemmel değildi tabi; ama bugün yugoslav halkları tarafından özlemle anılıyor. halkların eşit temsil edildiği ilerici denemelerden emperyalistler hiç hazzetmez. bu yapıları dağıtmak için aliya gibi figürleri kullanırlar. aliya gibiler nato'yu, nato da aliya gibileri pek sever. ayrıca katliamdan hemen önce silahlı birlikleri srebrenitsa'dan çekmesi çok kuşkuludur.