• en azından şerefiniz varsa chp'ye oy vereceksiniz tarzında cümleler kurmayacağına emin olduğum sanatçı.
  • valilerin partililerle vatandaşlardan oy istediği bir dönemde, sade bir vatandaş olarak yaptığı hakikaten çok ayıp! olmadı altan bey, olmadı!
  • kendisine gelen teklifin kalitesine,kimden geldiğine ,ne olduğuna bakmadan her projeyi kabul ediyor. bunun hababam sınıfı yeniden ,enes baturun boktan filmi ya da a101 reklamı olması fark etmiyor.az önce trt 1'de oynanacak olan yaz dizisinin reklamı vardı.içimden altan usta kaçırmış cash parayı dedim pat altan erkekli orada da çıktı karşıma baya güldüm.
  • ibrahim tatlıses genç parti'den aday oldu. çelik, edip akbayram daha önce defalarca chp mitinglerinde görüldü, nihat doğan akp'ye oy vermeyen şerefsizdir dedi, mazhar alanson-biricik suden çifti akp'yi başarılı bulduklarını açıkladı, hollywood ve obama desteğine hiç değinmiyorum bile.. sanatçıların da herkes gibi siyasi kimlikleri olabilir, olmalıdır da. bu, yıllar önce bir ceza avukatının anıları oyununda izleyip hayranı olduğum altan erkekli nin başarısından hiçbir şey eksiltmez ki ben hanesine -1 atayım.
    ama düşüncelerin yargılanması, sanatın siyasi görüşler yüzünden cezalandırılması bu ülkede yeni bir şey değil..
    (bkz: ahmet kaya)
  • anlamsız şekilde eleştirilmeye çalışılan çok başarılı tiyatrocularımızdan biridir. her bireyin sahip olduğu gibi siyasi bir düşünceye sahiptir ve bu düşüncesine uygun olduğu kanaatine vardığı "x" siyasi partisinin çatısı altında görüşlerini açıklamaktadır ve bence bir sanatçı olarak "işini" yapmaktadır. sanatçıların sadece şarkı söyleyip kıç sallamaları değil olabildiğince sert eleştiriler ile toplumu yönlendirmeleri, şekillendirmeleri gerekir, altan erkekli de doğru bildiği şekilde bu görevi yerine getirme çabasında. onaylarsınız ya da onaylamazsınız o sizin bileceğiniz iş fakat hareketinde herhangibi bir hata, eksik, yanlış yoktur ve tiyatrocular ayağa sadece ustalarını alkışlamak için kalkarkar dert etmeyin siz.
    bilmeyenlere gelsin;
    (bkz: bana bir şeyhler oluyor)
    (bkz: eve dönüş)

not: x= chp olunca arıza çıkıyorsa değişik değerler verin tadınız kaçmasın
  • bana "lan keşke hep sanatçılar siyaset yapsa" diye düşündürten sanatçılardan sadece bir tanesi.

ne kadar apolitik takılma meraklısısınız amına koyim. tamam bundan sonra zülfü livaneli de dinlemeyelim, ahmet kaya zaten vatan haini, kaale almayalım.. onur akın chp'ye seçim şarkısı yazmış, dinlemeyelim. bedri baykam chp siyaseti yapıyor resimlerine bakmayalım(gerçi bu iyi bir örnek olmadı * ) arnold california valisi oldu, terminatör seyretmeyelim..

altan erkekli istediği gibi yapar siyasetini size ne?

bahse girerim siyaset yapan bir milyon sanatçı sayarım diye facebook grubu açmak elzem böyle durumlarda *
  • a101 reklamlarına kadar düşmüşken enes batur’a kadar çakılmış. ne bileyim, attan inip daha ne kadar eşeğe binilir.
  • tepkileri görünce bir an için mitingde üçlü çektirmiş, ekinler dize kadar falan söyletmiş sandım. öyle değilmiş.
  • akp'den aday olup akp genel başkanı zatın çığırtkanlığını yapsaydı demokratik hakkını kullanmış olurdu. hatta hak yolu bulmuş, hakikate vasıl olmuş diye kutsanırdı. bu ülkenin değerlerine saygılı örnek sanatçı olurdu. ancak neylersiniz ki chp'den aday olmuş. işte böyle olunca sanata siyaset, siyasete sanat karıştırıyor. bakın ergenekon soruşturmasına bile dahil edilebilir. gizli telefon görüşmeleri de servis edilebilir yandaş medyaya. aslında yüzsüz akp şakşakçılarının kıvranmaları şuradan geliyor. toplumda saygın, kendini ispatlamış, her kesimin saygı duyduğu insanlar kendi partilerine yanaşmıyorlar bile. nerede arabesk, yol yordam bilmez, yontulmamış tip varsa onlar için cazibe merkezi oluyorlar. bu da haliyle komplekse sokuyor.
  • piyasayı yakından biliyorum gençler, tv'de sahnede her gece gördüğünüz adamlar öyle uçuk paralar almıyorlar. hepsi seda sayan modelinde değil. hatta çoğu zaman dizi setlerindeki şartlara rezilliklere şahit olduğumda "lan bu iş bu paraya yapılmaz amk" dedim.

3 cocugu varmış, y.dışında okutuyormuş, ondan önce de özel okul vs gittiyse çocuklar emin olun gayet normal böyle borç harç vs içinde olması. çok meraklı değil 60 küsür yaşında adam enes batur filminde oynamaya.
hesabın var mı? giriş yap