jumpdafuckup

  • mangal yürekli rişar (514)
  • 688
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

kısa dönem er ve asteğmen test ve mülakatları

mümkünse tuzla'da girmeyin bu mülakatlara. çok yürekten söylüyorum. imkan varsa başka bir ilde girin. tabi 323'ler için iş işten geçti.

sabah 4:30'da kalkıp 7:30'da 10. pakete (100'lük) dahil olmuş biri olarak konuşuyorum. özellikle yarın ve diğer gün gidecekler için belirteyim ki ancak akşam 5'te çıkabildim. 6-7 saate hazırlamıştım kendimi ama 10'a vurmak biraz sınırları zorladı. detaylara girmek yorucu olacak şimdi. bildiğin o sıraya gir, bunu doldur, şurada dikil gibi yurdum prosedürlerinin uygun adım olanı. anahtar kelime beşlisıra. saçı sakalı şekle sokmak da gereksizmiş zira dimebag darrell bile oradaydı diyeyim de anlayın.

varır varmaz alınan numaralar paket oluşumunda yalan bir kere. numarayı dağıtanlar, sormuyor. e suç bizde değil haliyle. esasen lafım öndeki gruba cool ya da pişkin bir halde kaynayıp önce gidenlere olacak. bu kaynakçı göt oğlanlarındaki mideye hayret ettim. ortaokul çocuğu tavırları bu laubalilikler. ben kendi grubumla kaldım, sırama tecavüz eden olmadı, bu anlamda ırgalanmadım; ama kendi grubunda gidemeyen epey adam oldu. ha ne kadar zaman farketmiştir yarım saat, bir saat falan. götlüğün uyanıklık olarak addedilip övüldüğüne sık rastlanılan bu memlekette şaşırmamak lazım ya aslında. neyse.

sınavın zaten nasıl olduğu biliniyor ama ben yine de bahsedeyim güncel olanından. ales ile iq testini alıp 50 soruluk türkçe-matematik halinde harmanlayın. matematikte iq testi, türkçe'de ales ağır bassın. budur. sırf bu sınava odaklanılabilse full çekmek olası ama saatlerce işlemden, beklemeden sonra beyin sulandığı için "iyi yapma" niyetindekiler için 44-45 makul bir skor.

bu sınavın tek eğlenceli yanı ardından dönen muhabbetlerdi. "30'dan sonra feci salladım hacı, neredeyse okumadım" muhabbeti çeviren adamlar iki dakika sonra soruları hummalı bir şekilde mercek altına aldılar. liseden miras vurdumduymaz görünümlü inek semptomları. tüm gözlemlerim sizler için.

devamını okuyayım »