• dh adminlerinin banka kampanyası + hediye çeki + avantajix + gazete kuponu + 24 adet mandal kombosuyla en f/p avukatları tutarak davayı kazanıp üstüne de amazon'dan özür mahiyetinde hediye çeki almalarıyla sonuçlanacaktır.
  • sıcak fırsatlar başlığında avukat indirim kuponu arıyorlardır şimdi.
  • yeliz'in "direk" yerine "direkt" demesini çok sevdim. kanım ısındı. güvenilir buldum. detaylardan mutlu olabiliyorum. çok hoş. konuya dair başka bi bilgim yok.
  • sesli güldüğüm hadise. bakalım gün oksay denen zat ne yapacak merakla izliyoruz.

edit: zaten kendisini hiç sevmezdim ama amazon'un dh hakkında söylediğini tekrar okuyunca, şahsen biri benim şirketime bu lafı etse kafamı kuma gömer 2035'te çıkarırdım. puhahahahsdads
  • amazon'dan ziyade ben asıl işin vergi boyutunu merak ediyorum. maliye yapılan satışları ve alınan komisyonları incelerse neler olur acaba?
  • bedava yeme, içme ve barınma başlığı açılarak olası bir hapis cezası fırsata çevrilebilir, forum işte o zaman açlık oyunlarına döner.
  • dh'in cookie stuffing ile haksız kazanç sağlaması gibi duruyor olay.

yıllar önce dünyanın en büyük webmaster forumu olan digitalpoint'in sahibi shawn hogan aynısını ebay'e yapıp 28 milyon dolar kaldırmıştı. sonrasında ebay'e yüklü bir geri ödeme yapmak zorunda kalması dışında federal mahkeme tarafından 5 ay da hapis cezasına çarptırıldı.

haberini şuradan okuyabilirsiniz. bu emsali göz önüne alarak dh'e şimdiden geçmiş olsun.
  • amazon kaybeder net...
    adamlar kimle aşık attığının farkında bile degil.
  • amazon ve devletin gruba girecekleri dava. nitelikli dolandırıcılık kapsamına girerse donanım haber'in ağır sikişe geleceği şimdiden kesinleşti diyebiliriz.
  • amozon yetkilisinin yazım şekline ve üslubuna takılanlar olmuş. ekran görüntüsünün üstündeki adres çubuğunda ne yazıyor ? amazon.de. yani amazon almanya sitesine bağlanılıp sorulmuş.

zaten amazon sadece .de uzantılı almanya sitesinden türkiye'ye satış yapıyor. türkçe destek sunan amazon çalışanı ise gurbetçi türk vatandaşı olduğundan bozuk türkçeyle yazması gayet normal.
hesabın var mı? giriş yap