• dhl'nin easyshop hizmetinden sonra büyük ihtimalle batacak olan firma.
  • isteğim dışında ekledikleri mail listesinden çıkmak için gerekli linke tıkladığımda bir türlü listeden çıkarmayıp, "özür dileriz
    işleminiz sırasında bir hata oluştu. hata raporu ilgili departmana iletilmiştir. yaşanan sorun için özür dileriz." diyerek konuyu kapatan site.
  • istanbul bilgi üniversitesi eski bina kantinindeki kağıt kahve bardağında reklamları olan lüzumsuz site. amerikadan istesem amerika'dan (mesela amazon'dan) isterim, neden sana ürün fiyatına yakın komisyon vereyim?

zöge: bunu kötüleyen arkadaşım, az önce yanağına buse konduran bendim ;)
    ne yani adamlar bizi mal yerine koysun, biz de sanki türkiye'de perakende ticaretin ya da internette alışveriş sitelerinin kökü kurumuş gibi buradan mı alalım? güldürmeyin...
  • kayıt için 15$ ücret alıyorlarmış, sonrasında 9$ sabit ücret, hesabınızı kapatmazsanız kesiliyormuş. hani hesabı kapatsan sonra 15$ yine bayılacaksın.

sonuçta adamlar bedava da göndermiyorlar ürünü. amerika'da olup da türkiye'de bu kadar pahalı olacak, bu paraları ödemenize değecek ne var allah aşkına? ayrıca 100 euro üzerindeki ürünlerde şakır şakır gümrük ödersiniz, bunu da belirteyim. yani astarı yüzünden pahalı olabilir, zaten uğraşırsanız illa ki direkt gönderen firma da bulunur. söğüş yöntemini iyi bulmuşlar. değmez
  • dhl borderlinx varken kesinlikle kullanılmaması gereken servis.
  • gönderileri oldukça pahalı olmasına rağmen zor zamanda kurtarıcı olabilecek bir firma. uzun bir zamandır aradığım bir şeyi türkiye'de bulamadım ve amerika'da satış yapan siteler de türkiye'ye gönderim yapmıyordu. bu siteyi kullanarak alışverişimi gerçekleştirdim ve oldukça ilgili bir ekip olduklarını gördüm. gönderinin belirttiğiniz web sitesinden alınmasından, türkiye'ye gelene kadar ki süreçte sürekli bilgilendirildim. ortalama 5-6 günlük bir süreçte de ürün evime teslim edildi. tek dezavantajı yüksek fiyatlandırma yapısı. 3 pound ağırlığındaki bir ürün için 40$ ödedim.. şu ara bir kampanyaları mevcut, axess kart ile üye olduğunuzda üyelik bedeli olarak 15$ değil, 1$ alıyorlar.
  • inanın çok pahalı. hani harcı bokunu aşıyor desek yeridir. dışardan daha ucuza birşeyler getirtme kafasıyla maceraya kalkışanlar hiç bulaşmasın.. ha ürün türkiye'de yoktur, elin mahkumdur sözüm yok ama diğer türlü atraksiyonlara da girişmemek hem cebinize yarar, hem de boşa vakit öldürmemiş olursunuz.
  • hazımsız kurucuları yahut ağır fanları olan, haklarındaki her olumsuz entrynin bellki aralıklarla eksilendiği site. çok takıntılı hareketler bunlar şekerim, hiç yakıştıramadım.

edit: geldi yine tipini...
    yıllaaar sonra gelen edit: hazımsız değil saplantılı, stalker, tipine doyamadığımız tip. hala ortalıkta
  • galiba ekstradan aylık almak için kargoların geç gelmesini öne sürüyorlar. çok kıllandım bu siteden.
    hem ağırlığı önemsenmeyen incecik bir zarfa 15$+9$+28$, evet tek zarf için posta adresi ve kargo ücreti olarak 52 dolar ödettiler.
    kimsenin burayı mecbur kalmadıkça kullanmasını tavsiye etmiyorum.
  • sitesi 2 gün boyunca çalışmadı. on numara, beş yıldız site.
hesabın var mı? giriş yap