• blair cadısı'nın büyük beğeni kazanmasından sonra tüm dünyada olduğu gibi bizde de çekilmese eksik kalınacak "gerçeküstü film" akımının bir örneği. hakkında epey bir kötü eleştiri yapılabilir ama kendi türü içinde bence gayet güzel kotarılmış, konusu özgün ve son sahnesine kadar insanı gerim gerim gerebilen bir yapım. görüntü yönetmeninin bu duygunun yaratılmasında inanılmaz etkisi olduğunu düşünüyorum vee film içindeki oyunculuklar da olabildiğince iyi, abartılmamış ve insanın gözüne sokulmamış. bu tadı, aynen bu ölçüde koruyabilen az korku filmi var, sırf türk sineması diye yerden yere vurulmasına gönlüm razı olmadı doğrusu...
  • (bkz: cin sikişi)
  • o kadar kötü bir yapımdı ki, o kadar kötü oyunculuklar vardı ki, o kadar basit, ucuz ve klişe bir işti ki, cin olup ammar tarikatine katılıp hepsini yok etmek istedim, o derece.
  • (bkz: blair cadısı)

blair cadısı tadında hatta iddia ediyorum ondan daha iyi olan türk yapımı korku filmidir. oyunculukların geneli yalnız bir kişi hariç berbattı. tek doğal oynayan kişi özge isimli karakteri canlandıran güzel kızımız. takdir ettim.

film genel atmosfer olarak çok karanlık. çoğu zaman ne olduğunu anlamıyorsunuz. sahnelerin neredeyse tamamı ormanlık bir alanda geçiyor. tabi ki de mantık hataları mevcut ancak şunu söyleyebilirim ki '' kötünün iyisi '' bir filmdi.

'' korkutmasa da ürktürür '' cinsinden.

şahsi puanım: 5,4/ 10.

kaldı ki her zaman söylediğim gibi 4 ve üzeri puanı olan türk korku filmleri gene de izlenebilir oluyor. test edildi onaylandı.
  • film çok sıradan ve rutin ilerlediği için doğal olarak sıkıyor.
    1 saat'e yakın izledim ve resmen bunaldım patladım.
    yarısından çoğunu izlediğim için sonuna kadar sabrettim.
    cinli minli bir film olup artık bu tarz filmlerin sıktığı için midir bilinmez, hiç hoşuma gitmedi bana sorarsanız zaman kaybı.
  • zaplarken tesadüfen denk geldiğim filmdir kendisi. son yarım saatini izleyebildim. rezalet bir film, ne oyunculuk var ne özgünlük ne de kalite, ama tanıdık bir şey filmi sonuna kadar izletti. adamlar cinlerin etrafta olduğu sahnelerde bildiğin bloodborne'daki cleric beast'in seslerini kullanmışlar ya! bir değil iki değil, neredeyse bütün gerilimli sahnelerde etrafta dolaşan ama göremediğimiz cinlerin sesi bu arkadaşımızın çığlıklarıydı. filmi izleyen toplamda 452 kişi falan vardır herhalde, bunların arasından bloodborne oynayıp da sesi tanıyan benden başka biri var mıdır bilmem. gece gece nereden nereye.

cleric beast boss

ammar cin istilasi

edit: esas çığlıkları duyabilmek icin iki videoyu da ortalarına kadar falan izlemek gerekiyor.
  • çok kötü bir film çekmişlerdi ammar diye, bu güzel olmayan filmden sonra bu filmin devamını ammar 2 çekerek daha da kötü bir korku filmi yapmışlar. filmin içindeki tek güzel şey lise arkadaşımın kardeşinin oynaması, gerisi çöp.
  • ammar kadar boktan bi film yok mk
hesabın var mı? giriş yap