• olması gerekendir.
  • angelina jolie çocukları tek başına yaptığı/sahiplendiği için tuhaf bulunan eylem. boşandıktan sonra babanın çocuklar üzerinde hiçbir sorumluluğu olmamalı çünkü, siz de haklısınız. yalnız bu kafayla çok yaşamazsınız, benden söylemesi.
  • angelina jolie ye kezban diyenler var yapmayın lütfen ya
  • resmen mal turnusolu başlık. olum kadın kendine istememiş nafakayı kamiller, müşterek çocuklara istemiş, çocukları anasının evinden getirmedi dimi bu kadın.

not:işbu entry kamil dili ve edebiyatı kullanılarak yazılmıştır.
  • "keşke bana dava açsa" değim angelım benim.
  • vay dünyanın adaletine! brad pitt'de olsan nafaka oduyorsun ve kezbanlarla uğraşıyorsun. nedir bu kadinlarin erkeklere çektirdiği
  • angelina ile brad pitt’i ayırıp nafaka hesabı yaptıran hayat bana neler etmez.
  • mantiginiza ne diyeyim. yahu ortada çocuk varsa tabi bakacak. evliyken iyi ama boşanınca erkek kafasına göre gezsin. size kalsa erkek istedigiyle yatsın kalksın ama kadın gık demesin. çocuğa da baksın. ama erkek gezsin. sonra sorumluluk denince kadınlar kezban. he anam he
  • çocuğu tek başına yaptığı için, kendisi zengin olduğu için nafaka alma hakkı olmadığı kezban olarak yaftalanan kadın!

ya siz salak mısınız? parası var diye ihtiyacı yok ne demek! yoktur şüphesiz ama ortada bir sorumluluk var 3 tane biyolojik çocuğa sahip bunlar. brad pitt tabi ki payına ne düşüyorsa verecek.

adam hatunu götürecek, çocuk sahibi olacak, sıkılacak boşanacak sonra kendi hayatına devam edecek oh misss. kadın çocuklarla ilgilenecek maddi manevi (sanki çok kolaymış gibi) bir de çok bilmiş dangalak sürüsü gelecek sana vah kezban vah diyecek.

sonra feminizm eşitlik deyince anlam karmaşası oluyor. eşitlikse eşitlik ortak olarak çocuklara maddi yardım edecek tabi.
hesabın var mı? giriş yap