• klibi çıkmış maroon 5 şarkısı.
  • maroon 5'ın artık
    et=kadın=hayvan denkliğine verilebilecek
    en uç örneklerden birini verdiği video kliptir.

hayvan etine sarılıp yumruk atan sen,
    kadına sarılıp ırzına geçen sen,
    daha ne diyelim adam, bi sunday morning satmaz tabii, bu satar.
    ben de sattım gitti seni şu videodan dolayı.
  • böyle de bi ödüllü klip versionu bulunan muse eseri.

klip
  • maroon 5 'ın tartışmasız en iddialı klibe sahip, hoş ezgiler içeren şarkısı.

edit:allah beni kahretmesin ki günde 7 milyon kere dinlediğim şarkı. iş arkadaşlarımın içimde vahşi bir hayvan varolduğu iddiası bile beni dinlemekten alıkoyamıyor.
  • asphalt 8 airborne adli mobil oyunun soundtrackleri arasindada var olan martin garrix eseri
  • 'asla tanışılamayacak güzel bir kıza aşık olmak' temalı klibe sahip, dile çabuk dolanan bir maroon 5 şarkısı.
  • adam levine'in yine ne yapıp edip seviştiği bir klibe sahip olan maroon 5 şarkısı.

hayır güya tipsiz, kız buna yüz vermiyor ama rüyasında da olsa götürüyor hatunu.

töbe est.
  • muse'unki gayet hoştur* da maroon 5'ın parçasını günlerdir deliler gibi dinliyordum ancak klibi izlememiştim* az önce izledim ve yani ohhaa. sözlerden belli zaten, öyle masum bir şey beklemiyordum ama... bu?

cinsiyetçilik var, rape culture var, metalaştırma, kadın=et, sapıklığın seksi bir şeymiş gibi gösterilmesi gırla...

ulan tamam maroon 5 değişti anladık da bu ne lan? seks satar diye bokunu çıkarmayaydınız iyiydi.
    şu klipte adam levine'i seksi bulan da atsın kendini camdan. olay "ıyyy kan var üstündeee" değil olay adamın baya kendini ruh hastası sapık bir kasap olarak göstermesi, tecavüzü özendirmesi ve bunu herkese satabilmesi. yuh.
  • adam levine'in heroes'daki sylar triplerinde takıldığı bir klibe sahip yeni maroon5 şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap