• mesai saatleri içinde yağar.*
  • bu yaz ankara'da bir evlenenlere bir de araba yıkatanlara üzülmeye sebep verecek miktarda yağmakta.
  • "ardından yine soğuk
    ardından yine tipi
    yine palto, yine gocuk. "

(bkz: #29177848)
  • özletmiştir kendini.
    hoşgeldin sonbahar. ankara'ya çok yakışıyorsun.
  • mayis haziran aylarında sasirtmaz, ozellikle su gunlerde hicbir aksami bos gecmez.
    gunduz hava gunluk gunesliktir, sonra bir anda bulutlar gelir havayi kapatir, ardindan sert bir ruzgar ve toz bulutu, havanin rengi sararir, gok gurultusu ve ruzgarla beraber birden yagmaya baslar. çok uzun surmez, yarim saat, belki bir saat. ancak disardaysaniz vay halinize. donunuza kadar islatir.
  • ankara'nın, gerçek sevgililerini deneme aracı bence. beklenmeyen anda gelen yağmurlarla hala ankara'yı seven varsa işte ben ona gerçek aşk diyorum. yok eğer "kendini sevdirmesi için verdiğim tüm şansları elinin tersiyle itti" diyen varsa, zaten hiç ankara'ya ait olamamış derim.
  • günlerdir durmak bilmeyen yağmur. ankara asla yüz güldürmüyor.
  • aldatıyor şu an. yağarım diyor yağmıyor, sonra donuna kadar ıslatıyor.
  • kovalarla yağandır. yerimden kıpırdayamıyorum, arabanın içinde kaldık. görüş mesafesi sıfır ve şimdi dolu da eklendi. yine de çok, çok seviyorum.

edit:araba su aldı, çalışmadı, taksiye talim. şaka yapmıyorum, şöför beş zengin ailenin dünyayı yönettiğinden bahsediyor. canını sevdiğim yağmur. *
  • ateş ediyor şuan.

demeyin hiç su ateş eder mi? göğe bakın kızıl alev parlarken ses bile çıkarıyor ateş mi etmeyecek...
hesabın var mı? giriş yap