• mansur yavaş'ın duyurduğu yeni ankara büyükşehir belediyesi hizmeti.

her geçen gün daha da saygı duyuyorum mansur yavaş ve ekibine. daha ne yapabilir dedikçe şaşırtmaya devam ediyor beni. nasıl böyle düşünceli olabiliyorlar ya sağından bakıyorum solundan bakıyorum çok güzel hareket.

bu arada bize sadece alkışlamak, gündem yapmak, up up diye entry girmek yakışmaz sevgili ekşi sözlükçüler; başkana ve kampanyasına destek olalım.
  • iyilik hastalıktan daha bulaşıcıdır!

bazı şahıslar öyle izole olmuşlar ki bundan bile etkilenmiyorlar.

yürüyedur mansur başkan!
  • desteklediğim kampanya. umarım telefon numaralarımız saçma sapan yerlere verilmez.
  • vatan millet dusmani ak partiyi ve aktrollerini kudurtacaktir.
  • mansur başkanım sayesinde hayır hasenat işliyoruz. gönlümüz rahat bir şekilde yardımda bulunuyoruz. hemen +1'imle katıldım.

tanım: mükemmel düşünülmüş bir yardım kampanyası.
  • istanbul, ankara ve izmir belediyesi hükümetin yapamadığını yapıyor. helal olsun.
  • özellikle ekşi sözlük'ün gündeminde daha çok yer bulması gereken kampanya. up!

(bkz: mansur yavaş'ın ekşi sözlük'e teşekkür etmesi)

edit: insanlar cidden zor durumda. 1 liralık, 3 liralık, 5 liralık faturalar var. akıl alır gibi değil. halk bunu bile ödeyemiyor. 1 liralık faturayı dahi ödeyemeyen bir halk yaratan akepe'ye ve onun kodaman çevresine selam olsun. tepetaklak gidiyorsunuz!
  • akp ve mhp yine bir bahane ile engellemezse, mansur başkanın başlattığı yeni halka yardım güzelliğidir. muhtemelen tayyip sinirinden kuduruyordur şu an
  • mükemmel bir projeye daha tanıklık ediyoruz.belediye nedir nasıl yönetilir sorusunun cevabıdır
  • "yürüyeceksin millet yürüyecek arkandan"

yeter ki sen yol göster diyerek katıldığım kampanyadır.
hesabın var mı? giriş yap