• hayata uyum sağlar sağlar mutluluk sebebidir :-)
  • gecen bi karistirayim dedim komik seyler var mi diye. kardesinin dogum gununu kutlamis kendisi. soyle yazmis: ayagim dogum gunun kutlu olsun (pasta pasta pasta) ayhancigim dogum gunun kutlu olsun demek istemis kendisi ama t9 sagolsun ayaginin dogum gununu kutlatmis. duzeltmeyi de bilmiyo garibim, gorunce hemen duzelttim.
  • bana çok normal gelen olaydır. zira annem uyuyup uyumadığımı whatsapp'tan kontrol edecek bir düzeye gelmiş bulunmakta :) beni esas korkutan babaannemin de whatsapp kişilerimde gözükmesidir. henüz bir mesaj almadım ama, hayırlısı.

edit: sen babaannenin whatsapp'tan araması nedir bilir misin sözlük ?
  • yalan da soyleyemiyorsun arkadas her seferinde fotograf at diyor
  • çok sevimli bir olaydır; öyle ki en gergin, en yılmış anınızda annenizin sizi çevrimiçi görmesiyle birlikte "yakaladım ;)" diyip kalp yollaması tüm derdinizi tasanızı bir anlığına da olsa unutturur.
  • ne annesi. benim anneannem bile kullanıyor whatsapp'ı. hatta neden ona yazıp tatlı kedicikli resim atmadım diye trip bile atıyor. zamane anneanneleri çok fena...
  • annenin yakın arkadaşlarından oluşan bir whatsapp grubuna katılmasıyla asıl etkilerini hissedersiniz. her gün kadim dostlar whatsapp grubunda neden onun da özlü sözler içeren görseller paylaşamadığı, o görselleri bulanların nasıl bulduğu (- "kızları buluyor tabi onların sen bana hiç bulmuyorsun") ama kendisinin bulamadığı, ayşe hanım'ın son gönderdiğine nasıl bir cevap yazması gerektiği ayrı bir olay oluyor. ama grubu okuması çok zevkli ehehe:

- günaydın hanımlar bugün hava yağmurlu
    - günaydın neclacığım, evet hava yağmurlu
    - kızlar günaydın (her arkadaş grubundaki gönlü genç teyze) burada yağmur var (2 ilçe öteden bahsediyor asdf)
    - günaydın, nasılsınız, yağmur berekettir
    - günaydın gülerciğim, haklısın. şemsiyenizi almayı unutmayın.

anne: acaba ben ne yazsam, bir şey söylesene.
    ben: hepiniz yazınca bugün havanın yağmurlu olduğunu nihayet anladım, saolun kızlar yaz ahahsd.
    anne: git.
  • annem de olayı biraz yanlış anlamıştır.

http://i.hizliresim.com/qz4pay.png
  • gayet de ciddi mizaçlı kadından her sabah günaydın capslerine cevap vermeyince, peşinden küstüm içerikli capsler almaktır. coşturmuşsun yine belleğim dayanmıyor sana diyorum. seni güldürmek istedim diyor. gülüyorum.
hesabın var mı? giriş yap