• herif aile şerefi'ndeki oktay'ın kanlı canlı versiyonuymuş yalnız. böyle giderse karşısına çıkar bir rıza efendi.
  • şimdi bunun biri kafasına sıksa ve dese ki "orospu çocuğu küfretti bana, ben de çektim vurdum" sonra ağır tahrikten indirim alıp 6 ayda çıksa. hak mı olur? belki de bunlar için olur...
  • kadin farkina hala varamamis belli ki bu tutumu nedeniyle boyle birseye donusmus evladi.kadin bir izin ver ogluna azicik yaptiklarindan sorumlu olsun, sen omur boyu yasamayacaksin, sonsuza kadar onu savunamayacaksin. yazik.
  • akşam haberlerde gördüm sinirden hala kendime gelemedim.umalim ki adalet tecelli etsin.
  • gündemde tutalım. böyle canilerin toplum içinde yeri olmamalı.
  • bu tip olayları gördüğünüzde elinizden geldiği kadar acımadan vurun. bu kişiye de olay yerinde atılan yumruklar kardır sadece. başka birşey beklemeyin.

misal, kızına tecavüz edilen babanın yapacağı şey adalet beklemeden tecavüz edeni cezalandırmaktır. ondan sonra gönüllü avukatlar o babayı savunup en düşük cezayı almasını sağlamalıdır.
  • hepi topu birkaç kişiyi yaralamış ne varmış bunda, büyütülecek bir şey değilmiş.

lan madem adam öldürmekçe her şey serbest, o ezmek isteği kişilerin eline versinler bu çocuğu azıcık da onlar tadını çıkarsın bu serbestliğin.

annesi de madem erkekleri böyle goygoylamaya bu kadar meraklı, oğlunun ezmek isteği erkekleri de goygoylasın azıcık. onların erkekliği niye kabul edilmiyor?
  • ’suçlunun beraat ettiği yerde yargıç hüküm giyer’miş peki yargıç’ın suçlu olduğu yerde ne olacak???
  • yasalar sadece yoksul olan halkı aynı zamanda yoksun bırakmak içindir, ifade özgürlüğü, düşünce özgürlüğü, yaşama özgürlüğü, suç işleme özgürlüğü ve her türlü özgür davranabilme özgürlüğü burjuva ve aristokrat ailelerin yanında tüccarlarında içinde bulunduğu belli bir kesim içindir.
  • maalesef güvenilir olan yegane adalet ilahi adalet bu ülkede! adam maşallah cmk'da ne var ne yoksa neredeyse tek tek işlemiş ceza almıyor çok ilginç bir biçimde! milletin üzerine araç sürüyor bile isteye görüntü var hala yargılama devam ediyor ve potansiyel tehlikeli olmasına rağmen tutuksuz yargılanıyor. şaka gibi!

böyle sorunlu çocukları ebeveynleri masum namuslu vatandaşa zarar vermeleri durumunda koruyabiliyor kollayabiliyorlar lakin bu genç yaramaz ailesinin göz bebeği muhteşem suç makinesi kardeşimiz kendisi gibi sinirlenince sıkıntı yaratan birine denk gelir mi derseniz burası türkiye bu çocuktan çok var sokaklarda. genellikle de birbirlerinden buluyorlar belalarını.
hesabın var mı? giriş yap